• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

Youtube Şarkım

Dettlaff*

Tanınan Üye

rea

Tanınan Üye
Origin ID
goldenest23

SuperMasive

Aktif Üye
Origin ID
SuperMasive77
Kardeşim gayet güzel bir sesin var. Ağzına sağlık. Şarkını beğendim ve kanalına da abone oldum.

Calipso7

Aktif Üye
Mix mastering temiz gözüküyor sadece back vocal yaptığın yerlerin sesi yüksek onları kısık tutmalısın ve vurgulayacağın yerleri en az 3 farklı tonda 3 kez vocal girmelisin ,heyecanlı okuduğun için ritim kaçırmaların olmuş bu yüzden daha sakin kontrollü bi şekilde kayıt alman daha iyi olur. sözler de fena değil üstüne düşerek yazdıkça gelişir. sana tavsiyem sosyal medyada veya insanlarla paylaşmadan önce birden fazla kayıt alıp tekrar dinleyip eksiklerini görüp telafi ettikten sonra paylaşman olacaktır ,başarılarının devamını dilerim önün gayet açık

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Mix mastering temiz gözüküyor sadece back vocal yaptığın yerlerin sesi yüksek onları kısık tutmalısın ve vurgulayacağın yerleri en az 3 farklı tonda 3 kez vocal girmelisin ,heyecanlı okuduğun için ritim kaçırmaların olmuş bu yüzden daha sakin kontrollü bi şekilde kayıt alman daha iyi olur. sözler de fena değil üstüne düşerek yazdıkça gelişir. sana tavsiyem sosyal medyada veya insanlarla paylaşmadan önce birden fazla kayıt alıp tekrar dinleyip eksiklerini görüp telafi ettikten sonra paylaşman olacaktır ,başarılarının devamını dilerim önün gayet açık
teşekkür ederim her yorumun için
ses sorunun çözemedik bir türlü. beatin sesini kıstığımız zaman benim sesim çok önde kalıyor beat duyulmuyor. benim sesimi bir tık kısıp beati bir tık açmayı daha uygun gördük açıkçası :) . ritim konusunda ufak tefek sıkıntılarım var ve sabah akşam bir şeyler yazıp ritim ve rhyme olarak daha çok geliştirmeye çalışıyorum :)
güzel yorumun için teşekkür ederim. ayrıca bu kayıt 2 sene öncesine ait bunun üstüne 2 tane daha kaydım var ve seninde fark ettiğin ve söylediğin gibi bir tık daha iyi oldu :) . zamanı geldiğinde onu da paylaşırım
tekrardan teşekkürler :)

Origin ID
Saee2c