• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

Yerine Sevemem

Merhaba arkadaşlar benim bir Youtube kanalım var ve kanalda kafama ne eserse onun editini yapıyorum.

Bugün Galatasaray için bir klip hazırladım ve beğeninize sunmak istiyorum. Yorumlarınız benim için çok kıymetli :)

Güzel , video sayısını arttırdığınız takiderde bir sonuca ulaşabilirsiniz .
Aslında kanalda büyümek gibi bir hedefim yok. Kendi çapımda klipler hazırlarken bunları niye insanlarla ve arkadaşlarımla paylaşmayayım diye Youtube'a yüklemeye karar verdim. Bazı videolarım izlenirken bazıları izlenmiyor. İzlenip izlenmemesi önemli değil benim açımdan beğenilmesi önemli.

Yorumun için teşekkür ederim ❤️

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Merhaba arkadaşlar benim bir Youtube kanalım var ve kanalda kafama ne eserse onun editini yapıyorum.

Bugün Galatasaray için bir klip hazırladım ve beğeninize sunmak istiyorum. Yorumlarınız benim için çok kıymetli :)

Bir abone daha kazandın kardeşim. Hayırlı olsun 😊

Aslında kanalda büyümek gibi bir hedefim yok. Kendi çapımda klipler hazırlarken bunları niye insanlarla ve arkadaşlarımla paylaşmayayım diye Youtube'a yüklemeye karar verdim. Bazı videolarım izlenirken bazıları izlenmiyor. İzlenip izlenmemesi önemli değil benim açımdan beğenilmesi önemli.

Yorumun için teşekkür ederim ❤️
vallahi duygulandım eline sağlık