• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Yeniden Kadro Kurmak?

Origin ID
shawarpers
Merhaba arkadaşlar hayırlı günler dilerim. Hesabımı bir süre arkadaşıma vermiştim garip oyuncular almış ve takıma ısınamadım tüm oyuncuları silip yeniden kart açarak kadro kurma şansım var mı? Yani tek bir tuşla yapılması konusunda soruyorum.

Merhaba arkadaşlar hayırlı günler dilerim. Hesabımı bir süre arkadaşıma vermiştim garip oyuncular almış ve takıma ısınamadım tüm oyuncuları silip yeniden kart açarak kadro kurma şansım var mı? Yani tek bir tuşla yapılması konusunda soruyorum.
Evet bende bunun cevabini bekliyorum.
Bu islemi yapabilirsen eger demek ki origin hesabi ile satin alinan fifa da online takımıni yeniden olusturabilirsin ve bu da origin hesabi almayi makul kılar

Kardesim aslinda oyunu kurcalasan olup olmadıgini anlarsin boylelikle beni de bilgilendirirsin. Ben kurcalayamiyorum cunku oyunu alamiyorum

Origin ID
shawarpers
Hocam tam olarak bildiğim öyle birşey yok eğer varsada tek bir kele yapılıyordur bunu yabancı sitelere bakıp çözebilirsin
1 kere de olsa yapılması iyi olur. Hesap her ne kadar benim olmasa da hesap sahibi arkadaşım girmiyor en azından ben değerlendireyim. :)

Kardesim aslinda oyunu kurcalasan olup olmadıgini anlarsin boylelikle beni de bilgilendirirsin. Ben kurcalayamiyorum cunku oyunu alamiyorum
En sağ menüde en alt tarafta kulüp sil diye bir menü varmış. 3 tane hakkımız mevcutmuş oradan yapılıyormuş benim demek istediğim şey.

Son düzenleme:
1 kere de olsa yapılması iyi olur. Hesap her ne kadar benim olmasa da hesap sahibi arkadaşım girmiyor en azından ben değerlendireyim. :)

En sağ menüde en alt tarafta kulüp sil diye bir menü varmış. 3 tane hakkımız mevcutmuş oradan yapılıyormuş benim demek istediğim şey.
Tesekkur eserim kardesim. 3 hak olmasaydi kesin denerdim 2.el hesap

Arkadaşlar fifa 17 de denemiştim, bütün coinlerimiz ve seviye icin açılan kiralik vs, hepsi siliniyor ve geri gelmiyor, sıfırdan az az para kazanarak başlıyorsunuz. Onun yerine size tavsiyem, oyunculari piyasa fiyatinin üç beş kuruş asağısına satın ve yavastan kuracaginiz yeni takimin en ucuz futbolcularından alıp yavaş yavaş monte edin. Fifa 19 da 10 maç beraber oynadıktan sonra oyuncular normal performans sergiliyor, ondan önce mal gibi hatalar yapiyorlar.