• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

yamacılar!

• Konbuyu başlatan nino
  • Başlangıç tarihi
N

nino

Ziyaretçi
arkadaşlar oyuncu yüzlerine güncelleme geldiğinde indirdiğiniz dosyada hangi klasörler var biri yardımcı olabilr mi? sormaktaki sebebim samer nasrinin yüzü güncel değildi ve daha önceki fifa serilerinde ve şimdi 19 da güncelledikleri ile aynı yüz.. bu vesile ile drogba melo vb. birçok oyuncu yüzü getirilebilr..

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı
Yönetici
arkadaşlar oyuncu yüzlerine güncelleme geldiğinde indirdiğiniz dosyada hangi klasörler var biri yardımcı olabilr mi? sormaktaki sebebim samer nasrinin yüzü güncel değildi ve daha önceki fifa serilerinde ve şimdi 19 da güncelledikleri ile aynı yüz.. bu vesile ile drogba melo vb. birçok oyuncu yüzü getirilebilr..
Drogba 'nın yüzü oyun dosyaları içinde yok. Oyuncu ID kısmında ismi bulunan oyuncuların yüzü kullanılabiliyor. Olsa zaten ekleriz. Sneijder, Melo vs. hiçbirinin yok. Mesela Negredo 'nun yüzü var. Ama kadro güncellemesiyle oynadığı takım oyunda olmadığı için oyundan Negredo 'yu kaldırdılar. Ama ben yama aracı çıkmadan önce FIFABASE EDITION PACK yamasında yüzüyle ekledim. Yani kısaca ID ile eklenilebiliyor.

N

nino

Ziyaretçi
evet kardeşim bende ondan bahsediyorum ID olayından ... yüzlerin toplandığı dosyanın adını biliyormusun?

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı
Yönetici
evet kardeşim bende ondan bahsediyorum ID olayından ... yüzlerin toplandığı dosyanın adını biliyormusun?
İnternete FIFA 19 ID yazıp ulasabilirsiniz. Ben inceledim, olan tüm oyunculari FTP 19 a ekledim. Mesela Steven Gerrard ı teknik direktor olarak kendi yuzuyle atadim.