• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Unlock All Boots v.1 by RedMessi

Origin ID
GLADIOKAN
Reyis yaptım oldu da her defasında frosty editöre girip mi yapcaz? kapattım editörü gitti kramponlar. editöre de 3-4 dk sonra giriyo beklemek sıkıcı

Origin ID
GLADIOKAN
Frosty editörden çıktıysan yeniden atmak gerekiyor bu da sıkıcı bi durum

Origin ID
6ordomav1
Hocam biraz daha açıklayıcı şekilde anlatırmısın, mesela fifa_ng_db.db.bak dosyasını bulamadım, bulduktan sonra ne yapıyoruz nasıl kaydediyoruz?
O zaten backup dosyası onu değişmene gerek yok, diğer ikisini import ediyorsun "launch" diyip oyuna giriyorsun, hepsi bu.

Frosty editörden çıktıysan yeniden atmak gerekiyor bu da sıkıcı bi durum
Frosty editörden mod oluşturup, mod manager dan yüklenebilir mi acaba? şuan pc başında değilim aklıma geldi :)

raiders

Yeni Üye
hocam import ettiğimde dosyaları görmüyor başka yamalar görünmekte ?

Origin ID
6ordomav1
Bu iki dosyayı frosty editör ile import edip, Export to mod diyin ve Mod manager a yükleyip oyuna girin. Denedim bu şekilde çalışıyor her seferinde import etmeye gerek kalmadan.

Bu iki dosyayı frosty editör ile import edip, Export to mod diyin ve Mod manager a yükleyip oyuna girin. Denedim bu şekilde çalışıyor her seferinde import etmeye gerek kalmadan.
Dostum yaptım eyvallah, şöyle bir sorun var oyunum korsan ve birçok kişininde öyle, şimdi bir oyuncunun kramponunu vs değiştirince farklı bir squads yapınca kayboluyor bu sorunun çözümünü biliyormusun yada bilen biri varmıdır?

Son düzenleme:
Origin ID
6ordomav1
Dostum yaptım eyvallah, şöyle bir sorun var oyunum korsan ve birçok kişininde öyle, şimdi bir oyuncunun kramponunu vs değiştirince farklı, bir squads yapınca kayboluyor bu sorunun çözümünü biliyormusun yada bilen biri varmıdır?
Belki güncelleme ile alakalıdır bilmiyorum, şuan en güncel durumda bende fifa, belki ilk sürümlerle uyumlu değildir. Tam hakim değilim konuya :)

raiders

Yeni Üye
Dostum import ettim dosyaları sürekli kalması için export to mod tan sonrasını nasıl yapıcağım ? Manager den oyuna yüklereken dosyaları göremiyorum biraz bahsedersen süper olur ?

Son düzenleme:
Origin ID
HakanDurukan52
Teşekkürler hocam, faydalı bir çalışma olmuş :)
Bir şey değil sayın Halilyc.İnşallah kendimi daha da geliştirip,çalışıp kendi kendime yama yapmayı öğrenirim.

Bu videoda benden size hediye olsun.Hepinize sevgiler saygılar. Kanalıma abone olmayı ve beğeni atmayı unutmayın...

Origin ID
HakanDurukan52
Her defasında mod manager ile launch edip oyuna girmek gerekiyor mu? Yoksa normal bi şekilde girebilirmiyiz fifa ya ?
Evet aynen dediğin gibi Raiders.Şimdilik Frosty Mod Manager ile launch edip oyunu aktif etmemiz gerek.Aynen diğer bir çok yamalarda olduğu gibi.
Normal olarak giriş yaparsak yama aktif olmuyor.