• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 TITLE UPDATE 1-2-3-4-5-6-7 and (v13)

muddi

Tanınan Üye
Önemli: Aşağıda verilenlerden 1-2-3-4-5 e kadar kurmak isteyenler için ayrı bir dosya ve kurulum videosu vardır.
Fakat 7 e kadar kurmak isteyenler uygulama adımları ilk videoya göre farklı olduğu için ayrı bir video çekilip aşağıya eklenmiştir.
Her ihtimale karşı OYUNUN YEDEĞİNİ ALMAYI UNUTMAYINIZ.

FIFA 18 TITLE UPDATE 1-2-3-4-5

ARKADAŞLAR BURADA BU UPDATELERİN HEPSİ MEVCUT İNDİRDİM BİZZAT KENDİM KURDUM, DENEDİM ÇALIŞTI.
YENİ YÜZLER SİLVA VS KHEDİRA SAÇI BUNDESLİGA SKORBOARDI DAHİL HEPSİ MEVCUT.

NOT 1; Update 6 kurmak isteyen kariyer ekranının arka kısmında animeler görünmüyor bunu dikkate almalı Update 6 yı ona göre kurmak isterse kurmalıdır. Ama bu oyunun oynanmasına engel değil. İsteğe bağlı kurulur.
NOT 2; KHEDİRA saçı update 6 da mevcuttur.
NOT 3; Facelerin çoğu güncel transfer save ni atınca görünecektir.
NOT 4; Öncelikle oyununuz steampunks update 2 çatlağıyla beraber kurulu olmalıdır daha sonra bu adımları uygulayabilirsiniz.
NOT 5; İndirmede kota problemi yaşayan arkadaşlar aşağıdaki linkteki adımları aynen uygulayın kesin çözümdür.

Kota sorunu
TIKLA

25/08/2018 kellik giderici transfer save
İNDİR

update 2 linki crckli (özelden mesaj atınız)

1) Öncelikle kurulu değilse Steampunks update 2 ve crcki normal bi şekilde kurun tüm dosyalarını atın.
2) Oyunun orijinal yedeğini alın bi kenarda dursun.
3) Daha sonra indirdiğiniz title updatelerini, altını çizerek söyluyorum SIRAYLA hepsini bi klasöre kopyalayıp gelen soruya hepsine evet deyin.
4) Ve bi klasöre topladığınız title update dosyalarından Installer, Fıfasetup, patch, support dosyalarını kopyalayın ve dbdata.dll, fifa18.exe , fifa 18trial.exe uzantıları "HARİÇ" diğer uzantıların hepsini kopyalayıp atın. hepsi bu kadar. :)

KURULUM VİDEOSU

(UPDATE 1-2-3-4-5)

İNDİR

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FIFA 18 TITLE UPDATE 1-2-3-4-5-6-7
Update 7 black fix kurulumu

1) OYUNUNUZ STEAMPUNKS SÜRÜMÜ OLMALI
2)STEAMPUNKS UPDATE 2 VE STEAMPUNKS UPDATE 2 CRCK YAPILMALI
3) DAHA SONRA UPDATE 7 BLACK FİX VİDEOLU AÇIKLAMADAKİ GİBİ UYGULANMALI

Bu aşamalar kesin %100 çözümdür arkadaşlar. Olmama ihtimali yoktur.

KARİYER'DE SİYAH EKRAN SORUNUNUN ÇÖZÜMÜ
ve update 7 ye kadar kurmak İÇİN;
TIKLAYINIZ.

Son düzenleme:

muddi

Tanınan Üye
siyah ekran yok ama arka taraftaki ekranda çimenli anime filan yoktu. bide kariyerde maça gireciğin zaman forma seçiminde oyuncu animasyonları yok.

Sprint

Tanınan Üye
ARKADAŞLAR BURDA BU UDATELERİN HEPSİ MEVCUT DÜN İNDİRDİM BİZZAT KENDİM KURDUM ÇALIŞTI.YENİ YÜZLER SİLVA VS KHEDİRA SAÇI BUNDESLİGA SKORBOARDI DAHİL HEPSİ MEVCUT.

1) Öncelikle indirdiğiniz updateleri, altını çizerek söyluyorum SIRAYLA hepsini bi klasöre kopyalayıp gelen soruya hepsine evet deyin.
2) Daha sonra oyunun orjinal yedeğini alın bi kenarda dursun.
3) Ve bi klasöre topladığınız update dosyasından Installer,Fıfasetup, patch, support dosyalarını kopyalayın ve dbdata.dll, fifa18.exe , fifa 18trial.exe uzantıları "HARİÇ" diğer uzantıların hepsini kopyalayıp atın. hepsi bu kadar. :)
Link:
https://drive.google.com/drive/folders/1WNbHlqRn_ANS-w_7f4wHrObgeVEmeL1N
Quaresma yüzü var mı ?

Origin ID
afobe_
Çok teşekkürler. Transfer görüşme animasyonlarinda problrm var mi? Kontrol edebilir misin