• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Tepki Vermeme Sorunu

torrentoyunindir 30 gb indirdim fifa 19 steampunks herşey tamam crackledimde windows 7 biligisyarım açılıyor kalıyor iki defa tıklıyorum devamı yok lütfen yardım edin

Açılmama Sorunun Çözümü:
Öncellikle "Dual Core Fix Extreme Injector" adlı çözüm uygulamasını indirmen gerekiyor.
Buradan indirebilirsin: https://www.sendspace.com/file/4lht7c
İndirdiğimiz dosyaları RAR'dan çıkartıyoruz ve RAR'dan çıkan bütün dosyaları kopyalıyoruz ardından oyunun kurulu olduğu yere yapıştırıyoruz.
Attığımız dosyalardan "Extereme Injector v3" adlı uygulamayı orada Yönetici Çalıştır diyerek açıyoruz.
Uygulamanın "Process Name:" yazan yerine "FIFA18.exe" yazıyorsun. Daha sonra uygulamada bulunan Add DLL butonuna basıyoruz ve oyunun kurulu olduğu yerden "dll" uzantılı bütün dosyaları teker teker ekliyoruz.
Şimdi oyunu açmak için FIFA18'e tıklıyorsun ve "Play" diyoruz.Hemen ardından "extreme injector" uygulamasının sağ alt tarafında bulunan "Inject" aktif oluyor ve ona basıyoruz. Bir yandan görev yöneticisi açık olsun. Fifa18.exe görev yöneticisinde kaybolduğunda tekrar fifa18.exe'ye çift tıklayıp yardımcı programımızda "inject" butonuna basıyoruz. Oyun açılana kadar bu adımı tekrarlıyoruz.