• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Superority FinalPack Çıktı!!!TFF 1.LİG Minifaceler Eklendi!

Who's Next!

Moderatör
Yönetici
Evet Arkadaşlar Superority Yamasında TFF 1.lig oyuncularının gerçek minifaceleri olmadığı için üzülmüştünüz.Reqoda ile konuştum yamanın son halini minifaceler eklenmiş haliyle bana attı.Aşağıdaki Linkten indirebilirsiniz!Winrar dosyasını direkt Frosty Mod'a atın yamayı aktif hala getirin.Benim yaptıım miniface yaması ile 2si bir çalışmamaktadır.2sini bir çalıştırmanız durumunda benim yaptığım 3 büyükler Minifacelerini oyunda göremeyeceksiniz.Belki benim minifacelerle 2sini bir uyuma getirebilirim.Bu Arada TFF 1.Lig Minifaceleri Bana Aittir Bir Yorum Atarsınız Artık!!! :)
https://www.fifabase.com/yamalar/fifa-18-superority-final-cikti.177/

Son düzenleme:

Alper

Aktif Üye
Evet Arkadaşlar Superority Yamasında TFF 1.lig oyuncularının gerçek minifaceleri olmadığı için üzülmüştünüz.Reqoda ile konuştum yamanın son halini minifaceler eklenmiş haliyle bana attı.Aşağıdaki Linkten indirebilirsiniz!Winrar dosyasını direkt Frosty Mod'a atın yamayı aktif hala getirin.Benim yaptıım miniface yaması ile 2si bir çalışmamaktadır.2sini bir çalıştırmanız durumunda benim yaptığım 3 büyükler Minifacelerini oyunda göremeyeceksiniz.Belki benim minifacelerle 2sini bir uyuma getirebilirim.Bu Arada TFF 1.Lig Minifaceleri Bana Aittir Bir Yorum Atarsınız Artık!!! :)
https://www.fifabase.com/yamalar/fifa-18-superority-final-cikti.177/
Sadece bunu mu aktif edicez yoksa ikisini birden mi aktif edicez ?

Bombaxi

Aktif Üye
Origin ID
Bombaxibx
O bahsedilen sorunlar bu final sürümünde giderildimi? Yama şu an sorunsuzmu?

AKG

Aktif Üye
hocam 1 sezon hızlı biçimde ankaragücü ile geçtim hiç bir şekilde oyunda atma vs olmadı şuan sorunsuz

Hocam milli takıma giden oyuncular gelmiyordu sorun buydu değil mi bu yamada

Sprint

Tanınan Üye
Biraz detaylı bilgi verebilir misiniz ? Mesela sadece update 2 ile mi çalışır ? Sonra buraya kadar yapılmış haliyle hangi hatalar var gibi ?

Oyuncu kariyeri hala yapılmıyor, sezon öncesi turnuva çalışmıyor, 1 lig oyuncuları alman hala birde 1 ligdeki oyuncular gelişip milli takıma çağrılınca geri gelmiyor herhalde uzun vadede bakılacak bir şey bu denemedim fakat süper ligde sorun yok

Bombaxi

Aktif Üye
Origin ID
Bombaxibx
Yani bu yamayla örneğin; Fenerbahçe ile teknik direktör kariyeri açıp sorunsuz bir şekilde avrupa kupalarına gidip yıllar atlayabiliyomuyuz? Açmak gerekirse ne gibi sorunlar devam ediyor neler giderildi heralde herkes merak ediyodur.

Yani bu yamayla örneğin; Fenerbahçe ile teknik direktör kariyeri açıp sorunsuz bir şekilde avrupa kupalarına gidip yıllar atlayabiliyomuyuz? Açmak gerekirse ne gibi sorunlar devam ediyor neler giderildi heralde herkes merak ediyodur.
Denemedim fakat düzeltildi demişlerdi avrupa kupaları için bende zaten ligde her sene aynı takımlarla oynamamak için kurdum deneyince yazarım

TheyBendy

Yeni Üye
Hala bazı 1.Lig takımlarının formalarında hata var Balıkesirspor,Erzurumspor gibi. Sezon öncesi turnuvalarına da gidilemiyor. Bunların da düzeltildiği bir yama çok güzel olur.

Sprint

Tanınan Üye
Denemedim fakat düzeltildi demişlerdi avrupa kupaları için bende zaten ligde her sene aynı takımlarla oynamamak için kurdum deneyince yazarım
Reytingler yapılmış mı ? Bide alman oyuncu sayısı biraz olsun düzeltilmiş mi yoksa yine mi aynı ? Çözülenleri de söylersen bilgi sahibi olabiliriz teşekkürler :)

Reytingler yapılmış mı ? Bide alman oyuncu sayısı biraz olsun düzeltilmiş mi yoksa yine mi aynı ? Çözülenleri de söylersen bilgi sahibi olabiliriz teşekkürler :)
Çoğu oyuncu alman hocam reytingler konusunda bir şey diyemiyorum 1.ligde 1.9 sürümünde bile oynamadım ve az önce denedim AVRUPA KUPALARINA 2 SEZONDA KATILABİLİYORUZ sorun düzelmiş yalnız ilk girerken gruplarla oynamadım oynarsanız sorun olabilir belki dikkat edin !