• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Super Lig+TFF 1.lig Miniface Çalışması

Who's Next!

Moderatör
Yönetici
Arkadaşlar Ben Ömer Daha Önce Plus Team 16'da Miniface yapma görevini üstlendim.İstek Miniface yapabilirim.Yakında Yama yapılabilirse Super Lig(Güncelleme)+- TFF 1.Lig Minifacelerini yapacağım.Emin olun ki Hayal kırıklığına uğramayacaksınız.Kaliteli minifaceler sizi bekliyecek.
Başlıksız.png BJK.png

Son düzenleme:

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Frosty Editor ile dosyalara göz at şimdiden, miniface eklemek mümkün şuan :)

Who's Next!

Moderatör
Yönetici
İlk Bir Kaçtane İdarelik Yaptım.Umarım Hoşunuza Gider.Sadece Test Amaçlı Atıyorum.
Aldin Cajic:İstanbulspor Aldin Cajic.png Lanre Kehinde:MKE Ankaragücü LanreKehinde.png Sincere Seth:Yeni Malatyaspor Sincere Seth.png

dxn55

Yeni Üye
Origin ID
dxn555
beyler yüz yapılamıomuş frsoty editor ile ne anladık o zaman

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce

Who's Next!

Moderatör
Yönetici
Ricardo Quaresma Bence Fifadakinden Daha İyi Oldu.Karşılaştırma için size sunuyorum.Dilerseniz Süper Ligteki Bütün Minifaceleri Değiştirebilirim.Çünkü Çoğu Fifa 17'den kalma.Hangisi daha iyi?
Ricardo Quaresma.png 20775.png

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
yan duran resimlerden uzak durmaya çalış, FIFA`nın orjinalindeki gibi kameraya bakan biometric tarzda resimler kullanmaya özen göstermelisin :)

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Ellerine sağlık decupeler çok başarılı ama seçtiğin resimler uygun değil malesef, hepsinin kameraya bakan biometric tarzda resimler olması lazım ki güzel ve oyunun yapısına uygun dursun :) Burdaki resimleri kullanmanı tavsiye ederim;

http://www.bjk.com.tr/tr/takim/1/

Who's Next!

Moderatör
Yönetici
Ellerine sağlık decupeler çok başarılı ama seçtiğin resimler uygun değil malesef, hepsinin kameraya bakan biometric tarzda resimler olması lazım ki güzel ve oyunun yapısına uygun dursun :) Burdaki resimleri kullanmanı tavsiye ederim;

http://www.bjk.com.tr/tr/takim/1/
Halil hocam eski Fifa Manager oyuncusu olarak bilerek Minifaceleri öyle yaptım.Maç içinden fotolar olduğu için daha güzel duruyorlar oyunda hemde çözünürlükleri yüksek oluyor..ama yinede dikkate alırım.bu arada Beşiktaşın A Takımı fotoları ufak yaparsam kaliteli olmayacak.Çözünürlükleri düşük.

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Bende oyunun yapısına sadık kalarak çalışma yürütmenden yanayım, gayet başarılsın fakat daha iyisi de olabilir. :)

Who's Next!

Moderatör
Yönetici
Yeni Malatyaspor Miniface:Arkadaşlar Şuanlık 8 Tane Yaptım Hepsini Yapacağım.Fifa'dan Daha Kaliteli Yapmak İçin Uğraşıyorum :)
Başlıksız.png

Son düzenleme:

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Bak bunlar harika olmuş :) Oyunun yapısına uygun ve çok kaliteli bravo