• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Stad İsimleri Düzenlenmiş Hali

Arkadaşlar elinizde stadların isimlerinin düzenlenmiş hali veri tabanı varmı. Mesela Fenerbahçe Ülker Arena, Beşiktaş Vodafone Park ve diğer liglerin takımları. Stad isimlerine çok fena takıyorum :)

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı / Yönetici
Yönetici
Arkadaşlar elinizde stadların isimlerinin düzenlenmiş hali veri tabanı varmı. Mesele Fenerbahçe Ülker Arena, Beşiktaş Vodafone Park ve diğer liglerin takımları.
Benim çalışmam TURKISH PATCH da tüm liglerde dahil tüm stad isimleri mevcut olacak. Ve Türkiye den 11 takımın stadı benziyen stadları yapılıp adları, kapasiteleri, renkleriyle Türk takımın haline getirildi. Yama içeriğini gerekli konudan inceleyebilirsiniz. Yama bu hafta içinde çıkacak.

Hocam yama konunuzu takip ediyorum ve merakla bekliyorum ama korsan oyunlarda çalışacak mı ?

DoctorL

Tanınan Üye
Arkadaşlar elinizde stadların isimlerinin düzenlenmiş hali veri tabanı varmı. Mesela Fenerbahçe Ülker Arena, Beşiktaş Vodafone Park ve diğer liglerin takımları. Stad isimlerine çok fena takıyorum :)
Benim konumdaki squad dosyasında bidahaki güncellemede tüm stadlar Türkceleştirilecek

DoctorL

Tanınan Üye
@hamzasazoglu dostumuzun yaması çıkana kadar benimkiyle idare edebilirsiniz hocam

hocam sadece Türkiye stadlarımı yoksa tüm ligler mi ? ayrıca bu dosyayı nerden indirebilirim hocam