• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sizce 2019-2020 Sezonu En İyi Forma Tasarımı Hangi Takıma Ait?

Sizce Hangi Takımın Forması Güzel (Tanıtım Yapan Takımlardan Oluşturuldu)

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Origin ID
f.dgrmc
Arkadaşlar yeni sezonun başlamasına yaklaşık 1 ay kala Süper Lig takımları formalarını tanıtmaya devam ediyor. Siz hangi takımın hangi formasını beğendiniz bilmiyorum ama ben bir Fenerbahçeli olarak Trabzonspor'un "Keşan motifli" formasını çok beğendim. Hem reklam filmi hem de içinde özüne ait bir kültür barındırması açısından duygu yüklü bir forma olarak görüyorum bu formayı.

Ankete katılmayı unutmayın lütfen... gri-on-min.png

FifFif

Yeni Üye
Beşiktaş'ın Lila forması Trabzon'un gri forması Fenerbahceninde sarı forması çok hoş bence her takımın geçen seneye göre formaları daha güzel

fkaan1903

Aktif Üye
Geçen seneye oranla tüm formalar süper illa seç dersen

TS - Gri Forma
Beşiktaş - Kaleci Siyah - Normal Beyaz Forma
FB - Sarı Forma
GS - Parçalı

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Bir Galatasaraylı olarak söylüyorum; set anlamında Trabzonspor en iyisi bence, haksızlık edilmiş...

Dettlaff*

Tanınan Üye
Arkadaşlar yeni sezonun başlamasına yaklaşık 1 ay kala Süper Lig takımları formalarını tanıtmaya devam ediyor. Siz hangi takımın hangi formasını beğendiniz bilmiyorum ama ben bir Fenerbahçeli olarak Trabzonspor'un "Keşan motifli" formasını çok beğendim. Hem reklam filmi hem de içinde özüne ait bir kültür barındırması açısından duygu yüklü bir forma olarak görüyorum bu formayı.

Ankete katılmayı unutmayın lütfen... Ekli dosyayı görüntüle 7227
Trabzonspor'un formaları gerçekten çok güzel gözüküyor bu yıl.
Tanıtımları zaten aşırı güzeldi.
Galatasaray'ın parçalısı da bu yıl güzel görünüyor.

zaferdemir

Tanınan Üye
Bir görüş bildirmek istiyorum. Herkes kendi takımının formasına güzel der. Bence çoğu forma güzeldir. Hiç beğenmediğim iki tane forma olmuştur. Birincisi Galatasaray'ın 2010-2011 için hazırlanan alternative pembemsi forma (Arda doğru söylemişti bence), ikincisi ise Napoli'nin 2013-2014'teki asker kıyafeti figürlü formaydı. Çünkü ciddiyetten uzak forma gibi gelmişti, şaklabanlık eseriydi. Her futbolcu askere benzemek zorunda değil sadece sporcudur.

Dettlaff*

Tanınan Üye
Bir görüş bildirmek istiyorum. Herkes kendi takımının formasına güzel der. Bence çoğu forma güzeldir. Hiç beğenmediğim iki tane forma olmuştur. Birincisi Galatasaray'ın 2010-2011 için hazırlanan alternative pembemsi forma (Arda doğru söylemişti bence), ikincisi ise Napoli'nin 2013-2014'teki asker kıyafeti figürlü formaydı. Çünkü ciddiyetten uzak forma gibi gelmişti, şaklabanlık eseriydi. Her futbolcu askere benzemek zorunda değil sadece sporcudur.
Bunu görmedin sanırım. Rostov 18-19 4.kit:
5b7d245561361f2f98800227.jpg