• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sinir oluyorum

Origin ID
ozanoguzz
öncelikle selam kaç yıldır devam eden bu winterball olayı renkli top ps4 de olupta neden pc de olmuyor pc için yaması varmı birde bazen update geldiği zaman yenilikler görünmüyor ne yapmam lazım

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
öncelikle selam kaç yıldır devam eden bu winterball olayı renkli top ps4 de olupta neden pc de olmuyor pc için yaması varmı birde bazen update geldiği zaman yenilikler görünmüyor ne yapmam lazım
bu bahsettiğiniz olay bende kariyerde gerçekleşiyor
mesela santra dan şampiyonlar ligi finalini seçiyorum
havayı da karlı yapıyorum top siyah kırmızı şampiyonlar ligi topu oluyor

Origin ID
ozanoguzz
bu bahsettiğiniz olay bende kariyerde gerçekleşiyor
mesela santra dan şampiyonlar ligi finalini seçiyorum
havayı da karlı yapıyorum top siyah kırmızı şampiyonlar ligi topu oluyor
yanlış anlattım ben galiba demek istediğim şuan premier ligde ve diğer liglerde oynanan lig toplarının sarı ve mor olan versiyonu ps4 de var fakat bilgisayar versiyonunda yok bunu eklemek zor birşey mi niye eklemiyorlar :(

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
yanlış anlattım ben galiba demek istediğim şuan premier ligde ve diğer liglerde oynanan lig toplarının sarı ve mor olan versiyonu ps4 de var fakat bilgisayar versiyonunda yok bunu eklemek zor birşey mi niye eklemiyorlar :(
demek istediğinizi anladım bu toplar zaten kariyer kısmında çıkıyor dostum
oyunum orijinal pc den oynuyorum son güncelleme mevcut ve kariyer de ingiltere ligin mor beyaz üstünde aslan resimi gibi bir resim var o top mevcut
eğer santra dan görmeye çalışıyorsanız santra da görünmüyor ama kariyerde toplar aktif yani

Origin ID
ozanoguzz
demek istediğinizi anladım bu toplar zaten kariyer kısmında çıkıyor dostum
oyunum orijinal pc den oynuyorum son güncelleme mevcut ve kariyer de ingiltere ligin mor beyaz üstünde aslan resimi gibi bir resim var o top mevcut
eğer santra dan görmeye çalışıyorsanız santra da görünmüyor ama kariyerde toplar aktif yani
bende malesef görünmüyor fotoğraf atma şansınız varmı müsait olduğunuzda bende hala beyaz olan premier lig topu mevcut hem kariyerde hem normalde