• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA20 Serhat Yüz Çalışmaları

Serhat

Tanınan Üye
Arkadaşlar merhaba.
Beni aranızdan hatırlayanlar vardır belki. Fifa 16'da face yapıp paylaşıyordum. Yeniden elimden geldiğince yapmaya çalışacağım. @EmreKaya @cuhaismail kardeşime de yardımları için ayrıca teşekkür ederim :) Deneme amaçlı yaptığım Alex'i sizle paylaşıyorum. Henüz ham halinde, eksikleri varsa söylermisiniz :)

20200317_012940.jpg

gol1.jpg

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Arkadaşlar merhaba.
Beni aranızdan hatırlayanlar vardır belki. Fifa 16'da face yapıp paylaşıyordum. Yeniden elimden geldiğince yapmaya çalışacağım. Deneme amaçlı yaptığım Alex'i sizle paylaşıyorum. Henüz ham halinde, eksikleri varsa söylermisiniz :)

Ekli dosyayı görüntüle 14587

Ekli dosyayı görüntüle 14588
Ne yaptın hocam böyle ya 😔😔
Eline emeğine sağlık 😊 😊
Ellerine sağlık abi kolay gelsin :)
Özledik be doktor 😔
@Onur.G
Özledik be abi 😔😔

h7officiall

Tanınan Üye
Origin ID
1453ibfk
Arkadaşlar merhaba.
Beni aranızdan hatırlayanlar vardır belki. Fifa 16'da face yapıp paylaşıyordum. Yeniden elimden geldiğince yapmaya çalışacağım. @EmreKaya @cuhaismail kardeşime de yardımları için ayrıca teşekkür ederim :) Deneme amaçlı yaptığım Alex'i sizle paylaşıyorum. Henüz ham halinde, eksikleri varsa söylermisiniz :)

Ekli dosyayı görüntüle 14590

Ekli dosyayı görüntüle 14588

Serhat abi seni hatırlıyorum benim yüzümü de yapmıştın :)
mail adresin var bende... ben sanada aynı soruyu yöneltmek istiyorum. yukarıdaki yuzler takdıre şayan muhtesem olmuslar fakat.
suankı guncel mıllı oyuncularımızı superlıg +1.Lig Ve Millilerimiz için yuzler yapabılırmıısn?
Mesela; :)
Edin Visça, İrfan Can Kahveci, JR Caicara, Kenan Karaman, Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür, M.Zeki Çelik, Muslera, Altay Bayındır, Mert Günok, Burak Yılmaz, Adem Ljaic, Caner Erkin, Hasan Ali Kaldırım, Domagoj Vida, gibi gibi... diye uzar. :)

Serhat abi seni hatırlıyorum benim yüzümü de yapmıştın :)
mail adresin var bende... ben sanada aynı soruyu yöneltmek istiyorum. yukarıdaki yuzler takdıre şayan muhtesem olmuslar fakat.
suankı guncel mıllı oyuncularımızı superlıg +1.Lig Ve Millilerimiz için yuzler yapabılırmıısn?
Mesela; :)
Edin Visça, İrfan Can Kahveci, JR Caicara, Kenan Karaman, Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür, M.Zeki Çelik, Muslera, Altay Bayındır, Mert Günok, Burak Yılmaz, Adem Ljaic, Caner Erkin, Hasan Ali Kaldırım, Domagoj Vida, gibi gibi... diye uzar. :)
kesinlikle yada teknik direktör yüzleri

Bombaxi

Aktif Üye
Origin ID
Bombaxibx
İyi çalışmalar bu yüzleri Fifa 20 kariyerde oynama ihtimalimiz olabilir mi? :)