• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Scoreboard Yama Sorunu

Merhabalar fifa 18'de Frosty mod ile istediğim yamaları yükleyebiliyorum ancak skorbord yamaları hariç. Hiç bir skorbord yaması yüklediğim zaman çalışmıyor eski skorbord aynı şekilde gözüküyor. Skorbod yaması diğerlerinden farklı bir şekilde mi yükleniyor acaba ?

beyler skorboard sorunu fifa 19 için update 7 yı kurun ardından frosty modu yenıden kurun ama oyle cracklı veya orjınal fıfa exe degıstırmeyın dırek mod veya forty kurulumu yapın ben oyle cozdum sorunu update 7 sart

beyler skorboard sorunu fifa 19 için update 7 yı kurun ardından frosty modu yenıden kurun ama oyle cracklı veya orjınal fıfa exe degıstırmeyın dırek mod veya forty kurulumu yapın ben oyle cozdum sorunu update 7 sart
EgeOncel in skorbordu ve başka sitedeki seria a skorbordu nu denedin mi çalışıyor mu? bende sadece Fifa turkish patch daki skorbord çalışıyor.

ftp ıcındekı bende calısmıyordu sonra update 7 yaptım calıstı seria lınkı atarsan bı denerım

EgeOncel in yaptığı tek Skorbord çalışıyor mu?

Son düzenleme: