• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Saygı ve Sevgimizi Koruyalım

More17

Moderatör
Yönetici
Saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde birbirimize yardımcı olmak. Bundan sonra birbirimize karşı SAYGILI olmayı ve argo kelimeler kullanmamayı Önemle Ricada bulunuyorum saygılar...!!!

Çok haklısınız hocam küçük tatsızlıklar arada olabiliyor nazarımız olsun diyelim

muddi

Tanınan Üye

zaferdemir

Tanınan Üye
Benim de bir önerim olacak. gereksiz ve tekrarlayan başlıkların açılmaması. Bir de derdini anlatır gibi başlıkların açılmaması forumun daha temiz kullanmasını sağlayacaktır diye düşünüyorum. Örneğin dikkatimi fifa 18 world cup güncellemesi ile ilgili en az gözüme 20 tane başlık çarptı. çoğu da ne zaman çıkar? ne zaman kırılır ile ilgili. sorunla ilgili olsa ayrı başlık açılabilir. Görüşlerinizi yazın ama ufak tefek kanaatleriniz, istekleriniz başlık olmasın. Tek bir başlık altında görüşlerinizi düzgün yazabilmeniz. Yanlış mıyım? ;)

Sprint

Tanınan Üye
Forum kuralları da bunu gerektiriyor zaten :)

10-) Üyeler, birbirlerine ve yetkililere karşı saygılı olmak zorundadırlar. Özel mesajlaşma sistemi dahil forumun hiçbir bölümünde genel ahlak kuralları ihlal edilemez, başkaları rahatsız edilemez. Konu ve mesajlarla ilgilenirken kabalığa, incitici ifadelere ve kişisel saldırılara tölerans göstermiyoruz. Art niyetle insanları üzmek kesinlikle yasaktır.

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Benim de bir önerim olacak. gereksiz ve tekrarlayan başlıkların açılmaması. Bir de derdini anlatır gibi başlıkların açılmaması forumun daha temiz kullanmasını sağlayacaktır diye düşünüyorum. Örneğin dikkatimi fifa 18 world cup güncellemesi ile ilgili en az gözüme 20 tane başlık çarptı. çoğu da ne zaman çıkar? ne zaman kırılır ile ilgili. sorunla ilgili olsa ayrı başlık açılabilir. Görüşlerinizi yazın ama ufak tefek kanaatleriniz, istekleriniz başlık olmasın. Tek bir başlık altında görüşlerinizi düzgün yazabilmeniz. Yanlış mıyım? ;)
Bu konuda elimden geldiğince çabalıyor, konu başlıklarını azaltmaya ya da düzeltmeye çalışıyorum fakat şu sıralar pek müsait değilim hocam... :)