• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Plati.ru Hesap Alacağım Satıcı Önerisi ?

Sprint

Tanınan Üye
Sorum başlıktaki gibi hangi satıcıdan aldınız güvenilir var mı öyle bildiğiniz ?

halit74

Yeni Üye
FIFA 19 + WARRANTY + ORIGIN + ULTIMATE TEAM + BONUS

başlıklı satıcıdan almıştım. kredi kartı ile ödedim 1 dakika sonra hesap şifreleri geldi. tavsiye ederim. 2 arkadaşım da buradan aldı. şuan hesap şifreleri değişmedi. ilerde değişse bile offline oynayabiliyorsun

Sprint

Tanınan Üye
FIFA 19 + WARRANTY + ORIGIN + ULTIMATE TEAM + BONUS

başlıklı satıcıdan almıştım. kredi kartı ile ödedim 1 dakika sonra hesap şifreleri geldi. tavsiye ederim. 2 arkadaşım da buradan aldı. şuan hesap şifreleri değişmedi. ilerde değişse bile offline oynayabiliyorsun
Hocam pekala ben ininall kartla alıcam debit banka card mı seçicem yoksa WM kart mı ? WM Kart olursa daha ucuza geliyor Debit Banka kart daha pahalı neden öyle ?

Aynı kişiden aldım sorunsuz oynuyorum 2 3 maç online girdikten sonra offline yaptım patlar korkusundan

Bu sistem noluyor hocam ? Ayrıca nasıl iletişime geçicem ininal kullanıyorum .
Hocam tam emin değilim bende. İninal kartınızı yeni mi aldınız? Daha önce hiç alışveriş yaptınız mı? Eğer yeni alıp hiç alışveriş yapmadıysanız kart aktivasyonu tarzı bir olayı vardı. Sitesine girip kartı aktifleştirmen lazım.

Sprint

Tanınan Üye
Hocam tam emin değilim bende. İninal kartınızı yeni mi aldınız? Daha önce hiç alışveriş yaptınız mı? Eğer yeni alıp hiç alışveriş yapmadıysanız kart aktivasyonu tarzı bir olayı vardı. Sitesine girip kartı aktifleştirmen lazım.
Aktifleştirdim hatta az önce sanal kart oluşturup parayı onun içine attım sonuç yine hüsran