• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Plati 'den Hesap Alma Tecrübem

Valla dayanamadım dün plati.ru dan aldım. Normalde black fridayde orjinal almayı düşünüyordum ama gamepadlerim sorunlu oldugu için orjinal+gamepade para vermek istemedim. Şimdilkik offline için yeterli gamepadler. Dün gece 2 de aldım akn olmasın diye, anında geldi origin hesabı origine girip 33 gb indirdim, 3.5-4 mb/s ile 2.5 saate yakın sürdü. %85 te origin offline a döndü sanırım satıcı başkasınada o hesabı verdi verdiği kişi girmeye çalıştı. Sonra go offline dedim tekrardan başladı indirmeye. Tekrar başlıyacagını ne yalan söyleyim düşünmedim. Torrentimde sorun oldugu için 47 gb lık unlocked sürümü indiremedim risk alıp originden indirmeye çalıştım olduda. İndikten sonra oyuna girip kadro güncellemesi yapıp offline aktivasyon yaptım şu an da bir sorun yok offline olarak giriyorum. Arada başka bilgisayardan verdiği origin hesabının şifresini kontrol edicem bakalım hesap şifresi değiştiginde de hesaba girebilecekmiyim doğrumu yapmışım aktivasyonu. Herkese iyi haftasonları..

%85'den devam mı ettin yoksa baştan mı indirdin? İnternetim çok hızlı değil bende almayı düşünüyorum fakat indirirken hesap giderse diye korkuyorum.

%85 ten devam etti ama hesap gitseydi sifirdan baslardi. Benim gece almamin nedeni bir yandan hesap sahibi gece girmez diye dusundum. Ama sans isi tabi bunlar sonucta hesap amerikadan birinin olursa burda geceyken orda gunduz oluyor
Tavsiyem sana hizi deglse netin torrentten indir 47 gb lik unlocked olani origin reg tools ile originden tanit sadece 1.5-2 gb lik update yaparsin. Ben internetim hizli diye originden indirdim. Internetim hizli ama torrentimde sorun vardi 1 mb hizi gecmiyordu. Originde 3.5-4 ile indirdim

dün akşam 7 gibi platiden fifa 19 aldım ve gece yüklemeye başladım gece yüklendikten sonra bu sabah girdim oyuna ve biraz online fut draft vb şeyleri oynadım hesabın şifresi hala değişmedi hesabı offline a almalı mıyım şuan hatta hesabı aldığım satıcınınkoyduğu başlık buydu FIFA 19 + WARRANTY + ORIGIN + ULTIMATE TEAM + BONUS
ismide Y O U R G A M E burdan alanlar var mı varsa yazabilir mi offline yapmalı mıyım yardımcı olun
kardeş bşy soracam

bar107

Yeni Üye
Arkadaşlar pek ben sitenin iç yapısını anlamadım birisi bana uygun yollu 2. 3 dolarlık olan bir satılan hesap bulup link atabilir mi burdan bende direk link girip alayım

Bende ord
dün akşam 7 gibi platiden fifa 19 aldım ve gece yüklemeye başladım gece yüklendikten sonra bu sabah girdim oyuna ve biraz online fut draft vb şeyleri oynadım hesabın şifresi hala değişmedi hesabı offline a almalı mıyım şuan hatta hesabı aldığım satıcınınkoyduğu başlık buydu FIFA 19 + WARRANTY + ORIGIN + ULTIMATE TEAM + BONUS
ismide Y O U R G A M E burdan alanlar var mı varsa yazabilir mi offline yapmalı mıyım yardımcı olun[/QUOT
ismide Y O U R G A M E burdan alanlar var mı varsa yazabilir mi offline yapmalı mıyım yardımcı olun
Bende ordan aldım update yaptınmı kardesım bi sorun cıktımı

Valla dayanamadım dün plati.ru dan aldım. Normalde black fridayde orjinal almayı düşünüyordum ama gamepadlerim sorunlu oldugu için orjinal+gamepade para vermek istemedim. Şimdilkik offline için yeterli gamepadler. Dün gece 2 de aldım akn olmasın diye, anında geldi origin hesabı origine girip 33 gb indirdim, 3.5-4 mb/s ile 2.5 saate yakın sürdü. %85 te origin offline a döndü sanırım satıcı başkasınada o hesabı verdi verdiği kişi girmeye çalıştı. Sonra go offline dedim tekrardan başladı indirmeye. Tekrar başlıyacagını ne yalan söyleyim düşünmedim. Torrentimde sorun oldugu için 47 gb lık unlocked sürümü indiremedim risk alıp originden indirmeye çalıştım olduda. İndikten sonra oyuna girip kadro güncellemesi yapıp offline aktivasyon yaptım şu an da bir sorun yok offline olarak giriyorum. Arada başka bilgisayardan verdiği origin hesabının şifresini kontrol edicem bakalım hesap şifresi değiştiginde de hesaba girebilecekmiyim doğrumu yapmışım aktivasyonu. Herkese iyi haftasonları..
merhaba. rica etsem platiden nasıl hesap alacam kimden alacam yardımcı olur musun? özelden ya da buradan

merhaba arkadaşlar bu sorum platiden fifa 19 u aktifleştirmek için hesap alan arkadaşlara. platiden kendi kredi kartımla bi hesap alırsam 2.83 dolara kartım ile ilgili bi sakınca olur mu? daha önce buna başvurmuş arkadaşlardan cevap bekliyorum

ertan7

Yeni Üye
plati den hesabı olan arkadaşlar, aktivasyon için şifre verebilirmisiniz ?
Ben daha önce offline aktivasyon yapmıştım oynuyordum, malesef aktivasyon sıfırlandı, oyun yüklü duruyor, sadece aktivasyon için aktif bir hesabın mail şifreyi bir kere girmem gerekiyor

Teodosic4

Aktif Üye
Origin ID
eyupozbas1315
plati den yeni hesap aldım origine girerken bu hatayı alıyorum nedir bu

merhaba arkadaşlar bu sorum platiden fifa 19 u aktifleştirmek için hesap alan arkadaşlara. platiden kendi kredi kartımla bi hesap alırsam 2.83 dolara kartım ile ilgili bi sakınca olur mu? daha önce buna başvurmuş arkadaşlardan cevap bekliyorum
ben 20 lira limitli sanal kart oluşturup almıştım sonrada sanal kartı iptal ettm zaten.
muhtemelen girmeye çalıştıgın sırada hesapta başkası vardı onun için hata veriyor. Giriş yapmaya müsait değil tekrar dene uyarısı vermiş