• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

PeSBoX Tayfası Goygoy Alanı

Origin ID
mamiboz1
Selamın aleyküm arkadaşlar, eski Pesbox ailesini burada görüyorum abilerim @ErcanAyan @ardaeminzevkliler @EmreKaya ve belki daha göremediklerim. İlhan abi'ye de siteye gelmesi için mesaj attım umarım o da gelecek. Gerçekten o aile ortamını yaşatan bu güzel insanlarla o sohbet ve samimiyeti özledik. O yüzden böyle bi goygoy konusu açma ihtiyacı duydum :)

Origin ID
mamiboz1
Zehri saldım abi ilhan abiye umarım gelir bende heyecanla bekliyorum :D Seninle başladı abi sonra Emin abim Ercan abimde geldi yavaş yavaş geliyoruz :)

Origin ID
mamiboz1

yakarsu

Tanınan Üye
Merhaba herkese.kimler var burda?
merhaba abi hoşgeldin
yasin ben, belki tanırsın. tanımasan bile normal senin yüz yapımını bırakma döneminde aktif olarak yapıyordum.
bi ara densizlik edip, facebook sayfandan engel yedirtmiştim kendime :D müsaitsen bi ara açar mısın :)

sitkigode

Aktif Üye
Kralın dönüşü .. Hoş geldin abi, uzun zaman olmuştu ..

Sıtkı sen beni tanımazsın büyük ihtimal ama ben seni hatırlıyorum dostum, peskolikte yüz yapıyordun çok beğenirdim. ReaLisT'ti nickim :)
çok teşekkür ederim :) ben iki nicki de hatırlıyorum ama aynı kişi olduğunu bilmiyordum :) ilhan abiyle yaptığınız manuel fernandes 3D Sakal çalışması dün gibi aklımda :D

Ezes

Aktif Üye
Sitenin son zamanlarında görev almıştım, büyük ihtimalle bilen çıkmayacaktır ama şunu yazmak istedim.
Çocukken forumlarda takılmak daha zevk verirdi belki de çocuk olduğum içindi, yama falan yapardım. Eski forumların yeri ayrı oluyor.

Origin ID
mamiboz1
Eski dostlar, sizi çok özlemişim yemin ederim. Maziyi hissettim iliklerimde. avrupaslan Berkay, Sıtkı eski kral facemakerlar. O eski uzayıp giden forum konularını hiç unutur muyuz :) O tad kalmadı hiçbir forumda. ilhan_12 Jamiryoo Facepack link nasip olur mu acaba FIFA'da :)

sitkigode

Aktif Üye
Eski dostlar, sizi çok özlemişim yemin ederim. Maziyi hissettim iliklerimde. avrupaslan Berkay, Sıtkı eski kral facemakerlar. O eski uzayıp giden forum konularını hiç unutur muyuz :) O tad kalmadı hiçbir forumda. ilhan_12 Jamiryoo Facepack link nasip olur mu acaba FIFA'da :)
biraz katılımla fifa20 dönemi de pes13 dönemi gibi canlanabilir bence, biraz ilgi çekmek yeterli. zaten o zamanlar saçma sapan tatsız olaylar yaşanmıştı yanlış hatırlamıyorsam o yüzden dağılmıştı herkes. @EmreKaya bir tutorial patlatırsa ben tekrar yüz yapımına başlıyorum :)

pesboxda sırf takıma girip pembe yazabilmek için her gün yüz yapardım..

ilhan_12

Yeni Üye
merhaba abi hoşgeldin
yasin ben, belki tanırsın. tanımasan bile normal senin yüz yapımını bırakma döneminde aktif olarak yapıyordum.
bi ara densizlik edip, facebook sayfandan engel yedirtmiştim kendime :D müsaitsen bi ara açar mısın :)
Hoşgeldin diyen herkes sağolsun Hoşbulduk tekrardan.
Hepinizi tanıyorum seni de tabiki Yasin, Bizim o dönemki Pesbox günleri 90'lar Pop'u gibiydi hiç eskimeyen gönüllerde tatlı bir tebessüm bırakan hep samimi esprili günlerdi. Bunca yıl sonra sizlerle buluşmak beni o günlere götürdü. Aslında Pes çatısı altında bulunuyor olsak da yama olayından çok herkes o güzel muhabbetleri seviyordu.
Facebook sayfasını pek kullanmıyorum Yasin, girince engeli kaldırırım tabiki...

ardaeminzevkliler

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
3535GTS
Hepinizi tanıyorum seni de tabiki Yasin, Bizim o dönemki Pesbox günleri 90'lar Pop'u gibiydi hiç eskimeyen gönüllerde tatlı bir tebessüm bırakan hep samimi esprili günlerdi. Bunca yıl sonra sizlerle buluşmak beni o günlere götürdü. Aslında Pes çatısı altında bulunuyor olsak da yama olayından çok herkes o güzel muhabbetleri seviyordu.
Bilmukabele @ilhan_12 hocam, ne kadar güzel ifade etmişsiniz o güzel zamanları, cansınız iyi ki geldiniz tekrardan aramıza varlığınız bile yeter bize :)

Origin ID
avrupaslan
İlhan hocam fifada da yüz yamalarınızı görmek isteriz.Pes zamanı takip eden etmeyen herkesin beğendiği çalışmalardı. Hoşgeldiniz :)
Drachen hocam biz de sizleri çok özledik. Fifada da yeni çalışmalarınızı görmek isteriz. :)
Daha önce kendimi ifade etme fırsatım olmadı, eğer bir hatam olduysa pesbox ekibindeki ve fifabase ekibindeki herkesten özür dilerim. Umarım b1a2y3(Oğulcan), DRDYK(Anıl), Onur Özkardeş ve Egemen Deliorman gibi birçok yama yapımcısı kardeşlerim de yamalara geri dönüş yapar. :)

Son düzenleme: