• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

PES 6 Yeni Sezon Yaması (PES6 Super Stars Patch 2018/2019)

Origin ID
xckralmotus
Eski bilgisayarınız varsa ve yeni çıkan futbol oyunlarını oynayamıyorsanız üzülmeyin!!!

Pro Evolution Soccer 6, ah ah ne günlerdi :) belki bugünkü yeni çıkan futbol oyunları kadar gelişkin olmamasına rağmen hala dünyada oynayanı çok olan bir oyun desem yanlış olmaz ki hala her yıl oyuna yeni yıl yaması çıkıyor.

Arapların yaptığı bir yama ve oyundaki birçok şeyi değiştirmeyi başarmışlar ki bunlardan hiç şüphesiz yeni nesil arap spikerin yamada bulunması :) Peki nasıl bir yama bu derseniz?

videosu bulunmakta inceleyin ve benim yama ile çektiğim oyunun videosu da aşağıda bulunmakta :)

İndirmek isteyen arkadaşlar için;
Part1 :
https://cutpaid.com/qFhPu09 (1 GB)
Part2 : https://cutpaid.com/mldaUJ (717 MB)
Belgeler Dosyası : https://cutpaid.com/64nm (701 KB)

Kurulumu basittir arkadaşlar anlatayım
1. İndirdiğiniz Part1 ve Part2 rar dosyalarını oyunun kurulu olduğu yere atın.
2. Belgeler dosyasını ise Belgelerim/KONAMI/Pro Evolution Soccer 6/ save/folder1 dosyasının içine atın.
3. Oyunun kurulu olduğu yere gidin Kitserver klasörüne girip setup.exe yi çalıştırın önce Remove sonra ise Pes6.exe seçip Install yapın. Aşağıda sırası ile gösterdim.
Ekran Alıntısı.JPG

İyi oyunlar umarım yararı olur arkadaşlarımıza :)

Origin ID
xckralmotus
bu dönemde kaldı mı bilgisayarı çok kötü olan bilmiyorum ama oyunu sevenler içinde paylaşmış oldum :) iyi oyunlar umarım yararı olur diyeyim :D

aynen öyle en son 13 sonra pes çöküş yaşadı sonra hiç oynamadım pesi sürekli fifa 14 15 16 17 18 19 yerini aldı onun :)
Fifa, 2008'den beri oynuyorum. Tek sevmediğim serisi 13 adamlar bunca seriden 13'ü yapamadı zaten millete yeni yeni futbol oyunlarına geniş çaplı geçince pes oynamaya başlamıştı( büyük çoğunluk) şimdi çok şükür gerçekcilik başta olmaz üzere detayları ve oynanışlarını herkes fark etmeye başladı Pes devri biteni çok oldu ama 6'yı sevdim gibi hoşuma gitti oynamak lazım :)

Origin ID
xckralmotus
Fifa, 2008'den beri oynuyorum. Tek sevmediğim serisi 13 adamlar bunca seriden 13'ü yapamadı zaten millete yeni yeni futbol oyunlarına geniş çaplı geçince pes oynamaya başlamıştı( büyük çoğunluk) şimdi çok şükür gerçekcilik başta olmaz üzere detayları ve oynanışlarını herkes fark etmeye başladı Pes devri biteni çok oldu ama 6'yı sevdim gibi hoşuma gitti oynamak lazım :)
güzeldir kardeşim aynen FIFA 19 on numara bence PES bitti ya :(

Origin ID
xckralmotus
PES 6 kendi dönemine göre PES 2019'dan çok çok daha iyi oyunmuş... Her oyunu kendi dönemi ve teknolojik imkanları çerçevesinde incelersek ben kesinlikle PES 6 derim... Oynayışa bakar mısın, Konami resmen geriye gitmiş...
katılıyorum abi sana kesinlikle. Oyun zamanın en iyisi hatta FIFA bile bu kadar oynanmazdı ne oldu ise pes 13 den sonra bozmaya başladı kendi görüşüm. FIFA zaten 14 oyunu ile bu zamana kadar benim için en önde futbol oyunu oldu :)