• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Oyun Önerisi

Origin ID
lazrail_61
cod mw serisi
gta serisi
ac 4 black flag
mass effect serisi
the forest (arkadaşla oynarsan çok eğlenceli)
green hell
fall out 4
metro serisi
ve tabii ki tes 5 skyrim

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
the witcher 2 ve 3 ü tavsiye ederim
oyunun ana görevleri kısa gelebilir yama ilan tabelasında bir sürü görev var
ve inan ki başında saatlerini harcayacağın bir oyundur :)

Ben tek bir tarz oyun oynanamam aşure gibidir, karma yani her çeşit oyun oynarım ama işte çok fazla oyun seçerim, hikayeli oyunlar genelde oynamam zaten birkaç hikayeli oyun dışında hiç bir hikayeli oyunu bitirememiş, sıkılıp bırakmışımdır neyse şöyle oyunları listeleyeyim; //
1: Dersen ben şehir kurma oyunları seviyorum, belediye başkanı olucam "Cities Skylines" öneririm.
2: Şehir kurma değil bana cs go gibi ama biraz daha gerçekçilik lazım dersen "Insurgency"
3: Bir savaş geçsin az "hikayeli" olsun dersen "Sniper Elite" serisi derim /not: oyun baya iyi ama ben hikayeli oyunlara fazla ilgi duymadığımdan yarısında sıkılıp bıraktım :D /
4: Çatışma, savaş falan olmasın hayatta kalalım yeter dersen" The Long Dark"
5: Dersen hayatta kalmakta olsun ama ben arabacıyım sana "My Summer Car" öneririm.
6: Dersen arabacı değilim hayatta kalma da olmasın tır, kamyon olsun ama Euro Truck tan bıktım farklılık lazım "Spintires" tam sana göre olur.
7: Tırı arabayı boşver benim hayalim otobüs şöförü olmak dersen "Bus Simulator 16" öneririm.
8: Nabıcam arabayı otobüsü bana farklı hack meck tarzı bir şeyler lazım "Hacknet" derim. // Biraz uzun ve farklı bir oyun tavsiyesi oldu önerilerim bunlar iyi eğlenceler dostum :)

Dettlaff*

Tanınan Üye
usta la noire ne tür oyun. gtaya mı benziyor
Dedektiflik oyunu.
MAFİA 2 benzeri bir oyun. Yapımcısı rockstar games
Bir polisi yönetiyoruz. Terfi ediyoruz. Ama gta gibi görev yapmadan sadece Gezemiyoruz görev yapabiliyoruz sadece
Aslında tarz olarak benzer sayılmazlar.

AC Origins, Odyssey, Deus Ex Mankind Divided, BF1,BFV, Devil May Cry 5