• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Merhaba arkadaşlar bilgisarayım için bir konuda sizlere danışacaktım

Merhaba ben oyun için topladığım bilgisarayımı satacağım nedeni ise ps4 alacağım için fakat fiyatını tam olarak belirleyemediğim,veya fiyatını az mı yazdım yoksa çok mu yazdım diye düşünceler içerisindeyim ve sizlere danıştım alalı henüz 1 yıl olmadı
Özellikler
İŞLEMCİ İ7 3.4 GHZ 8 ÇEKİRDEKLİ
EKRAN KARTI AMD RADEON SAPPHİRE R7 270 2 GB 256 BİT ÇİFT FAN
ANA KART ASUS H61M-K (JELATİNİ YENİ AÇILDI SAYILIR)
RAM 4X4 8 GB
HDD 500 GB
POWER SUPPLY 500 WAT
SİYAH LEGACY KASA
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER FİKİRLERİNİZ İÇİN

ps5 alacak kadar zengin olsam bilgisarayımın ne kadar edeceğini sormam dimi :)

kayansait

Aktif Üye
2500 en az 2000 e bırak işlemci ve ekran kartı şuan her ikiside 1, 1.5 dan aşağı değil.

birde ps4 niye alıyorsun ki 2 gün sonra pişman olacaksın korsan oynayabilidiğin oyunlara ps4 te para verip ulaşacaksın.. 2 gün sonra fifa 20 çıkacak örnek olarak korsan indirip oynarsın 300 tl mi vereceksin birde oyuna :) veya başka oyuna boşver ekran kartın iyi işlemcin iyi satma bence ilerde takviye yaparsın çok üst düzey oyunda çıkarsa oynarsın ps4 BENCE alma.. oyuna ekstra para veriyorsun..

2500 en az 2000 e bırak işlemci ve ekran kartı şuan her ikiside 1, 1.5 dan aşağı değil.

birde ps4 niye alıyorsun ki 2 gün sonra pişman olacaksın korsan oynayabilidiğin oyunlara ps4 te para verip ulaşacaksın.. 2 gün sonra fifa 20 çıkacak örnek olarak korsan indirip oynarsın 300 tl mi vereceksin birde oyuna :) veya başka oyuna boşver ekran kartın iyi işlemcin iyi satma bence ilerde takviye yaparsın çok üst düzey oyunda çıkarsa oynarsın ps4 BENCE alma.. oyuna ekstra para veriyorsun..
kardeşim eski bir ps4 kullanıcısı olduğum için tecrübeliyim yani oyunlarım yeteri kadar var zaten hem sonradan bıkcağımı bilsem bu kadar kararlı olmam :)

kayansait

Aktif Üye
kardeşim eski bir ps4 kullanıcısı olduğum için tecrübeliyim yani oyunlarım yeteri kadar var zaten hem sonradan bıkcağımı bilsem bu kadar kararlı olmam :)
Tabii senin bileceğin iş ama korsana ulaşmak bu kadar kolayken para verme diye söyledim :)