• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Logitech F710 yardım

omer1169

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar korsan fifa 19 kullanıyorum ve klavyeden oynuyorum kardeşimle veya arkadaşlarla oynarız diye de bugün logitech f710 klavye aldım fakat klavye ayarlarım bozuldu yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum

enharcan

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar korsan fifa 19 kullanıyorum ve klavyeden oynuyorum kardeşimle veya arkadaşlarla oynarız diye de bugün logitech f710 klavye aldım fakat klavye ayarlarım bozuldu yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum
Ayrı ayrı kaydetmen gerekiyor.

bL00keRs

Aktif Üye
Origin ID
bL00keRs
Ayrı ayrı kaydetsende klavye ayarını bozuyor. Benzer sorunu bende yaşadım, çözümü yok sanırım.

enharcan

Aktif Üye
Bende bozulmuyor. Oyunu temizden kur ve f710 tanınınca özel b olarak kaydet. Klavye ayarı bozuluyorsa örneğin c ye basınca koşuyorsa e yazmasına rağme o zaman c tuşunu koşu yap e ile koşar.

omer1169

Yeni Üye
Sorunu hallettim Özel A da klavye, Kol ise Klasik de eğer kolun tuş ayarlarında değişiklik yaparsan klavyede bozuluyor klasik de kalacak kol illaki, eğer tuşları değiştirmek istersek de x360ce programından değiştirilecek sağolun yardımlarınız için ayrıca