• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

KTFootballer - YouTube Bilgilendirme Konusu - Ankaragücü Kariyeri Bölüm 4 Yolda!

Bu akşam yayında ne oynayalım ?

• Kullanılan toplam oy
    9

KTFootballer

Moderatör
Yönetici
Origin ID
KTFootballer ve SchakalBABA
Merhaba dostlarım , YouTube macerasına başlıyorum, bundan sonra FIFA ile ilgili uygulamalar ve kurulum tarzı rehber videolar ile Warframe oyunundan videolar çekeceğim takip ederseniz çok sevinirim.
Şimdiden iyi seyirler.
Twitterda biz ; https://twitter.com/FootballerKt
''Anket Konusu''

Ayrıca videolarım;
Canlı Yayın :

Son düzenleme:

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Merhaba dostlarım youtube macerasına başlıyorum, bundan sonra cheat table türü uygulamalar için rehber videolar ayrıca Warframe adlı oyundan videolar çekeceğim takip ederseniz çok sevinirim.
Şimdiden iyi seyirler.
Ayrıca ilk videom.
kanalına abone oldum dostum ama internetim kotalı olduğu için videolarını izleyemeyeceğim

KTFootballer

Moderatör
Yönetici
Origin ID
2. Video cheat table hakkında olacak , sorularınız varsa mesaj bırabilirsiniz.
(Video en geç yarın gelecek)

hamzasazoglu

Moderatör
Yönetici
Origin ID
RealMeen ve hamzasazoglu
Merhaba dostlarım youtube macerasına başlıyorum, bundan sonra cheat table türü uygulamalar için rehber videolar ayrıca Warframe adlı oyundan videolar çekeceğim takip ederseniz çok sevinirim.
Şimdiden iyi seyirler.
Ayrıca ilk videom.
Hayırlı olsun kardeşim, başarılarının devamını dilerim. 19 ile bende dönüş yapabilirim. Sitemizi seninle harika yürütebileceğimize inancım tam :)

Şimdiden iyi seyirler.
Ayrıca ilk videom.
Hayırlı olsun reis :D Bu arada yamaların nasıl kurulduğu hakkında yardımcı videolar da çekersen efsane olur bazı arkadaşlarımız yamaları kurarken sıkıntılar yaşıyorlarda.

KTFootballer

Moderatör
Yönetici
Origin ID
Hayırlı olsun reis :D Bu arada yamaların nasıl kurulduğu hakkında yardımcı videolar da çekersen efsane olur bazı arkadaşlarımız yamaları kurarken sıkıntılar yaşıyorlarda.
Yamanın sahibi isem tabi ki çekerim dostum. Eğer yamasının kurulum videosunun çekilmesini isteyen yapımcı varsa iletişime geçebilir.

eNeS

Moderatör
Yönetici
Origin ID
henesaktas
Şimdiden iyi seyirler.
Ayrıca ilk videom.
Başarılar diliyorum takipteyim.