• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Kasma Sorunu

Origin ID
oyuncu
nvidia ekran kartın varsa , bende de kasiyordu ben soyle halettim senin isine yararmi bilmem dene istiyorsan( nvidia denetim masasından program ayarinda fifa 19 exe ekle birden cok kareli kenar yumusatmayi (Acik) sec sonra düşey senkronizasyonu ( Acik) sec ben bunlar yapinca kasmalar gitti

nvidia denetim masasından 3d ayarlarının yönetilmesi bölümünden program ayarları bölümüne gel. buradan fifa 19'u seç. ayarlardan;
birden çok kareli örneklenmiş kenar yumuşatma (mfaa) - kapalı

doku süzme - yüksek performans
doku süzme eşyönsüz örnek optimizasyonu - açık
doku süzme - trilineer optimizasyonu - kapalı
düşey senkronizasyon - uyarlamamlı
güç yönetimi modu - maksimum performans

yapıp uygula.
güç yönetiminden. eğer nihai performans varsa onu seç, yoksa yüksek performans seçeneğini seç.

fifa 19.exe kısayoluna sağ tıkla, özelliklerden uyumluluk bölümüne gel, yüksek dpi ayarlarını değiştir'e tıkla, yüksek dpi ölçeklendirme davranışını geçersiz kıl. ölçeklendirmeyi gerçekleştiren bölümünü sistem olarak değiştir.

oyunu aç, aşağı at ve görev yöneticisini aç. ayrıntılardan fifa 19.exe'yi bul. ona sağ tıkla öncelik ayarla bölümünden yüksek performansı seç gelen uyarıya önceliği değiştir de.

Davil

Aktif Üye
nvidia denetim masasından 3d ayarlarının yönetilmesi bölümünden program ayarları bölümüne gel. buradan fifa 19'u seç. ayarlardan;
birden çok kareli örneklenmiş kenar yumuşatma (mfaa) - kapalı

doku süzme - yüksek performans
doku süzme eşyönsüz örnek optimizasyonu - açık
doku süzme - trilineer optimizasyonu - kapalı
düşey senkronizasyon - uyarlamamlı
güç yönetimi modu - maksimum performans

yapıp uygula.
güç yönetiminden. eğer nihai performans varsa onu seç, yoksa yüksek performans seçeneğini seç.

fifa 19.exe kısayoluna sağ tıkla, özelliklerden uyumluluk bölümüne gel, yüksek dpi ayarlarını değiştir'e tıkla, yüksek dpi ölçeklendirme davranışını geçersiz kıl. ölçeklendirmeyi gerçekleştiren bölümünü sistem olarak değiştir.

oyunu aç, aşağı at ve görev yöneticisini aç. ayrıntılardan fifa 19.exe'yi bul. ona sağ tıkla öncelik ayarla bölümünden yüksek performansı seç gelen uyarıya önceliği değiştir de.
adam hepsini yazmış helal olsun

Sorun çözüldü mü ?