• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Kariyer Takım Önerileri

Origin ID
UtkuTT
Merhaba arkadaşlar. Takım önerilerinizi alabilir miyim acaba? Her ligden olabilir. Birde takımları ÇOK GÜÇLÜ, GÜÇLÜ, NORMAL, GÜÇSÜZ, ÇOK GÜÇSÜZ diye ayırırsanız güzel olur.

Ben Yarın Oyuna İlk girişimi yaoacağım inşallah. benim için çok önemli bir post bu.

Galatasaray, ErzurumSpor, ManchesterUnited, Real Sociedad, Juventus öneririm.

Ayrıca feneri alıp ŞamPiyonlar Liginde Tarih Yazmak inanılmaz Eğlenceli olabilir .d
(Ayrıca Zorda :D )

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
lyonu al dostum gelişmeye müsait bir takım yedekleri ve rezervesi kötü düşük overalli
watford u alırsan 3. sezon liderliğe oynarsın city united chelsea totteham takımlarını çok kolay yeniyorsun
everton u almak isteyebilirsin her takımın başına bela oluyor
ben watford ile chelsea ye deplasman da 6 tane attım kendi evimde everton a 1 golü zor attım
ispanya dan da valencia villareal sevilla atletico club
bunlara bir göz gezdir dostum

Göztepe dertlerine derman olucaktır hızlı oyuncuları ve kaliteli yedekleriyle heleki o sol bek varya baya seviceksin ama çok çabuk yorulan bi ekip zamanda yeni transferlerle süperlig ve şampiyonlar ligi zorlarsın ama oyuna yeni başladıysan daha güçlü ekipler al

Ankaragücü zor ila orta arası gidip geliyor ilk 4 hafta 2 beraberlik 2 mağlubiyetle başlayıp sezon sonunu 5. Olarak gördüm altyapıdan gençler geliyor. Takım yaşlı bir takım bütçe az sözleşme yenilerken çok nazlanıyorlar. Bir de olur da kenan özeri falan satmaya kalkarsan sakın satma oynasın 1 sezon tamamen bir kaç maç oynayıp formunu tutturduktan sonra rüzgar gibi esiyor ben sözleşme yenilemede anlaşamadım aston villa kaptı her maç en az 1 assisti vardı

Bugüne kadar oynadığım Fifa oyunlarında 4 takımın kariyeri çok uzun sürdü;

Inter,Liverpool,Lyon,Galatasaray

Hepsinden hala keyif alabilirsin ben bu sene yine G.saray'ı aldım eksik olan kupayı tamamlamak için oyuna geldi çünkü :D

Origin ID
bermet76
Eğer Süper Lig’den açacaksan kariyer olarak Sivasspor’u al ama almadan önce Robinho’yu kendin oluştur ya da siteden biri yapmış onu indir. Ve bir kaç transfer yaparak takımı yücelt :) (Emre Çolak’ı aldım ben hem yüzü var hem yetenekli zevk veren bir kariyer olacaktır benim düşüncem böyle)

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Eğer Süper Lig’den açacaksan kariyer olarak Sivasspor’u al ama almadan önce Robinho’yu kendin oluştur ya da siteden biri yapmış onu indir. Ve bir kaç transfer yaparak takımı yücelt :) (Emre Çolak’ı aldım ben hem yüzü var hem yetenekli zevk veren bir kariyer olacaktır benim düşüncem böyle)
laoutaro martinez
gabriel barbosa
18 lik flamengo da oynayan lincoln olabilirdi
ama suarez in üstüne forvet tanımam :)

Bu arada daha fazla oyun zevki için altliglerden takıp alıp çıkmayı denemek daha güzel olucaktır yani ispanya, italya,ingiltere ,almanya gibi liglerde kariyer kasarsan ligden düşme lig atlama gibi güzel kariyer detaylarından faydalanırsın italya ligi seven biri olarak palermoyuda tercih edebilirsin gencecik takım