• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Kariyer Mod Zorluk Problemi

Origin ID
Aguerooo42
Kariyer Mod'da hangi takımı alırsam alayım; Efsanevi zorlukta oynuyorum fakat maçlar kolay geçiyor. (4-0 falan kazanıyorum hep) Kariyer'de seçkin zorluğu yok seçkin zorluğunda kariyerde nasıl oynayabilirim? Veya oyunu zorlaştırabileceğim bir taktik var mı?

Ben sadece Ultimate Team'de bulunan Seçkin zorluğu mod yardımıyla kariyerde oynuyorum. Ayrıca hiç bir özelliği arttırmadan oyna dostum. Herşey 50'de kalacak. Kendine şut hatasını 49 ya da şut hızını sadece +1 bile yükseltsen anında oyun kendisini sıfırlıyor hile olarak algılıyor. Kendi özelliklerinin hepsi 50'de kalmak zorunda.

Bilgisayarın şut hatasını 40
Pas Hatasını 40
Bekleri ileri çıkartmayı 70
Kaleci Kabiliyetini 70
yap.

Origin ID
Aguerooo42
Ben sadece Ultimate Team'de bulunan Seçkin zorluğu mod yardımıyla kariyerde oynuyorum. Ayrıca hiç bir özelliği arttırmadan oyna dostum. Herşey 50'de kalacak. Kendine şut hatasını 49 ya da şut hızını sadece +1 bile yükseltsen anında oyun kendisini sıfırlıyor hile olarak algılıyor. Kendi özelliklerinin hepsi 50'de kalmak zorunda.

Bilgisayarın şut hatasını 40
Pas Hatasını 40
Bekleri ileri çıkartmayı 70
Kaleci Kabiliyetini 70
yap.
Üstteki arkadaş oynayış hız ayarları derken bu ayarlardan bahsetti değil mi?
ve
Ultimate Team'de seçkin modu var fakat kariyerde en fazla efsanevi modunda oynayabiliyorum. Seçkin modda oynamam mümkün değil mi?
Ultimate Team'de bulunan Seçkin zorluğu mod yardımıyla kariyerde oynuyorum derken yani bir mod ile kariyerde seçkin zorluğunda oynabiliyor musunuz? Seçkin modda oynamak istiyorum aslında
Eğer seçkin modda yapamıyorsam bu ayarları mı uygulayayım yani bilgisayarın şut hatası vb.?

c0guu

Yeni Üye
aynı sorun bende de var, özellikle kariyerde cl maçlarına çıkarken bir zevkle çıkıyorum saçma sapan gsyle psgye 5 6 tane atınca hiç zevk almıyorum hani bir iki oyun zor oluyor onun dışında tüm sezon çok rahat geçiyor

Origin ID
Aguerooo42
aynı sorun bende de var, özellikle kariyerde cl maçlarına çıkarken bir zevkle çıkıyorum saçma sapan gsyle psgye 5 6 tane atınca hiç zevk almıyorum hani bir iki oyun zor oluyor onun dışında tüm sezon çok rahat geçiyor
Yukarıda arkadaşların yazdığı şeyleri yapıp dene istersen. Seçkin modda oynamayı nasıl yapabilirim diye araştırıyorum

zaferdemir

Tanınan Üye
bu tarz konu defalarca açılmıştı. Acaba fifa 18'de momentum problemi bitti mi?;) Çünkü fifa 14-15-16 ve 17'de vardı. Fifa 17'de momentum olduğu dosyadaki verilerle resmen kanıtlanmıştı. Resmen kanıtlandığı için gelen istekler üzerine momentumun olmaması olayı abartılmış veya efsanevi seviyeyi de kolaylaştırmış olabilirler.

enharcan

Aktif Üye
Hocam Cheat Table hile paylaşmışlardı. Onun son sürümünde oyunu zorlaştırma vardı. Bir dene.

Bilgisayar markajı 70 yap bilgisayar koşu sıklığını 100 e daya gör bakalım zorluğu :D her maç 5 yersin

Açılın olayı çözmeye geldim.
Cheat'i indirdikten sonra oyuna aktif edeceksin ve ''Match Settings'' bölümünden ''Ultimate Difficulty''i seçeceksin. Zatan bunu seçtikten sonra maça girmeden yukarıda göreceksin ''Seçkin'' zorluk otomatik olacak ardından;
Bilgisayarın;
Şut Hatası : 40
Şut Hızı: 55
Pas Hatası: 40
Pas Hızı: 55
Koşu Sıklığı: 80
Bekler İleri: 90
İlk Dokunuşta Top. Hatası: 20
Kaleci Kabiliyet: 80
Sakatlıklar İkiside: 25

Senin ayarlarının hepsi 50 olması gerek. Hiç birisine +1 ya da -1 yapmaman gerekiyor.
1 tane bile oynama yaparsan tekrardan Efsanevi'ye otomatikman alır. Bunlar benden size kıyak. Hadi iyi oyunlar.

Screenshot_1.jpg

Origin ID
Aguerooo42
Cheat'i indirdikten sonra oyuna aktif edeceksin ve ''Match Settings'' bölümünden ''Ultimate Difficulty''i seçeceksin. Zatan bunu seçtikten sonra maça girmeden yukarıda göreceksin ''Seçkin'' zorluk otomatik olacak ardından;
Bilgisayarın;

Senin ayarlarının hepsi 50 olması gerek. Hiç birisine +1 ya da -1 yapmaman gerekiyor.
1 tane bile oynama yaparsan tekrardan Efsanevi'ye otomatikman alır. Bunlar benden size kıyak. Hadi iyi oyunlar.

Ekli dosyayı görüntüle 2158
Sadece seçkin yapsak yeterli olmaz mı o ayarlarıda yapmak gerekiyor mu ve mesela saati 20:00 yaptım programdan fakat maç akşam oynanmıyordu. Program oyuna etki etmiyor sanırım sadece görüntü

Son düzenleme:
ben herhangi bi program kullanmıyorum kendi kaleci kabiliyeti 35 e indirdim bil markaj 70 bil koşu 70 bil şut hatası 40 kaleci 70 . Oyunda kendim özel veri tabanı yaptığım için takımların %90 ı bek oynatmıyor kanat bek oynatııyor o yüzden bekleri ileri çıkarmayı denemedim hiç sürekli bindiriyolar zaten kendin deneye deneye bulursun zaten olay koşu sıklığı ve şut hatasında bu 2 sini güzel ayarlarsan iyi olur büyük takımlarda kariyer açmak daha zevkli hale geliyor

Origin ID
Bombaxibx
Cheat linki verirmisiniz. Birde nasıl yapıcaz daha ayrıntılı bilgi lütfen..

Origin ID
Bombaxibx
Bilgisayarın;

Ekli dosyayı görüntüle 2158
Hangi Cheat programı siteden birkaç tanesini kurmayı denedim açılmıyor.

Balaban1209

Aktif Üye
Kaleci kabiliyetini 100 yaptım efsanevide 4 tane atıyorum ki oyundan zevk alamıyorum diye 3 ay ara vermek zorunda kaldım oyunu unutma amaçlı ama hiç ara vermemişim gibi herşey en zorda oynamama rağmen 4 tane 5 tane atıyorum

Herkez efsanevi seviyede çok rahat oynayıp 4-5 attıgını söylemiş nasıl bu kadar kolay geliyo size ben dünya klasında bile çok zorlanıyorum her takım barcelona gibi oynuyo resmen maç kazanma ihitimalim yüzde 33 yani 3 maçtan 1 ini anca kazanabiliyorum 4 yıldırda oynuyorum ama kendimi geliştirmemişim demekki bazen psiklojimi bile bozuyo çünkü yenilmek degilde oynayamamak mücadele edememek canımı sıkıyo ne yapamam lazım önerisi olan varmı