• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Juventus Fifa 20'de Piemonte Calcio olarak yer alacak!

KTFootballer

Moderatör
Yönetici
Origin ID
HundjagerKN
Journey zaten yenilenecek gibi bir şey söylemişlerdi. Yani Alex Hunter'a veda ediyoruz.
Belki teknik direktör journeyi olur :D Düşünsenize robbeni alıyorlar falan, yeni emekli oldu ya. Jubile maçıyla başlayıp kariyerinizi noktalıyor ve 3.ligden başlıyorsunuz falan.

Ezes

Aktif Üye

reqoda

Superiority Patch Yapımcısı
Yönetici
Origin ID
Reqoda
Daha fazla kayıp vermeleri dileğiyle :D

Onur.G

Moderatör
Yönetici
İlla bir yerden kaybedeceklerdi. Lisanstan kaybettiler. Lig lisansları olmasa MANU ve Bayern'i de kaybedeceklerdi.
Umarım bu kayıp onlara ders olmuştur. Her oyunda yerinde saymazlar umarım birdaha.
Bie zamanlar pesin olduğu gibi olmasınlar da. Update ile falan çözer ler İNŞALLAH

Dettlaff*

Tanınan Üye
koskoca ea nasıl böyle oldu anlayamıyorum hala
Anlamayacak birşey yok aslında. PES'in kötü gitti yıllarda (son 6 yıldan bahsediyorum) yerinde saymaları, para hırsı, oyunlara yenilik namına hiçbir şey eklemeyen EA gittikçe kötü durumlara düşecektir. Zaten oyun piyasasının kötü adamını oynuyorlar.

Origin ID
pablo11
Ya iyi hoş ta, şu PES'in son 5 yıldır gelişimine bakın bir de FIFA'nın. EA eğer KONAMI kadar önem verseydi FIFA'ya şu anda FIFA gerçekçiliği ve oynanışı en iyi futbol oyunu olurdu.

zaferdemir

Tanınan Üye
Piemonte, Torino'nun başkent olduğu bölgenin adı.

Juventus, Torino merkezli klüp.

Juventus oyunda lisanssız yer alacağı için öyle koymuşlar ismini.
pehh pühhh desene PES'te Arsenal'in North Londonu gibi. Juventus ile ne alıp veremediği var acaba ? Sözleşmesi mi bitmiş?

deep

Yeni Üye
Origin ID
deeeeepe
Yani en son Pes 13 oyniyan biri olarak şimdi bile baktığımda gameplaylerine ve az çok oynamama rağmen pesi bence oynanış açısından halen vasat olduğunu düşünüyorum oyun özgürlüğü yerine belirli kalıplar var ve bana verdiği pastan tutun açtığımız ortalara kadar halen yapmacık geliyor. Kendi hissiyatım. Fifa üstüne koymamış olmasına rağmen çok daha gerçekçi oynanışı.

kayansait

Aktif Üye
Yani en son Pes 13 oyniyan biri olarak şimdi bile baktığımda gameplaylerine ve az çok oynamama rağmen pesi bence oynanış açısından halen vasat olduğunu düşünüyorum oyun özgürlüğü yerine belirli kalıplar var ve bana verdiği pastan tutun açtığımız ortalara kadar halen yapmacık geliyor. Kendi hissiyatım. Fifa üstüne koymamış olmasına rağmen çok daha gerçekçi oynanışı.
kesinlikle bu çok açık sadece lisans almakla olmuyor işler lisans oyunun çileği önce oynanışı düzeltmeli

Son düzenleme: