• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
Origin ID
fifa 18
Hocam benim fifa korsan şimdi forstyla fifa 19 a yama yapıp aktif edebiliyormuyuz
orjinal fifa 19 exe si nereden bulacağım
FIFA TURKISH PATCH 19 ÇALIŞMALARI BAŞLADI![/QUOTptt. 1jig yamasımı

Origin ID
HakanDnc
hamza kardeşim bi iyilik yapıp tff 1.lig ekleyip şu insanları sevindirsen ne güzel olur be

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı / Yönetici
Yönetici
Dostlar bende istemez miyim 1. lig 'i? 2 gündür müsait olamamıştım, şimdi tekrar dosyaları kontrol edicem. Durum olabilecekse zaten direk yapmaya hazırım.

hamzasazoglu

Yönetici
FIFA TURKISH PATCH 19; [SON GAZ DEVAM!]
• Oyunda Hemen Hemen Her Takıma Gerçek Taraftar Pankartları Eklendi.
• 192 Adet SPOR TOTO SÜPER LİG Oyuncusuna Yeni HD Minifaceleri Eklendi.
• İtalya 2. Ligi, Türkiye Kupası, Brezilya Ligi Lisanslandı.
• Birçok Türk Takımının Formaları Tamamen Lisanslandı.

Origin ID
HakanDnc
Hamza kardeşim son birşey söyleceğim rahatsız ettiysem özür dilerim acaba tezahürat ekleyebilir misiniz

hamzasazoglu

Yönetici
Arkadaşlar aldığım bir kararı siz açıklayayım; 1. Lig önceki sene CG programı sayesinde ekleyebilmiştik. Fakat bu sene Frosty çok yetersiz ve çok zor kalıyor. Eklesek bile bir dünya hata çıkacaktır. Aldığım karar ise şu; CG çıkarsa 1. Lig 'i getiricem. Ama şuan Frosty olduğu için oyunun kendi veritabanını bozmadan 'en iyi' yamayı size sunucam. Ayrıca tüm kadrolar her hafta overall güncellemeleri alacaktır. 1. Lig olmasa bile harika bir yama olacak..

Origin ID
Melih74
Yüz yamaları olacak mı ? başka bi sitede gördüm de dembelenin malcomun falan yapmıslar Türk oyuncularada olsa iyi olur aslında

hamzasazoglu

Yönetici
Yüz yamaları olacak mı ? başka bi sitede gördüm de dembelenin malcomun falan yapmıslar Türk oyuncularada olsa iyi olur aslında
Onlar olan yüzlerde oynama yaparak yapıyorlar kardeşim. Face dosyalarına yine erişim yok sanırım. Ama olabiliyorsa neden olmasın. :)

Origin ID
alicanercan07
Tahmini çıkış tarihi var mı usta ona göre FIFA indireceğim, ? bir de süper lig de ki kaleci formalarına bir el atarsan sevinirim hepsi birbirinden rezalet durumda

Ezes

Aktif Üye
Arkadaşlar aldığım bir kararı siz açıklayayım; 1. Lig önceki sene CG programı sayesinde ekleyebilmiştik. Fakat bu sene Frosty çok yetersiz ve çok zor kalıyor. Eklesek bile bir dünya hata çıkacaktır. Aldığım karar ise şu; CG çıkarsa 1. Lig 'i getiricem. Ama şuan Frosty olduğu için oyunun kendi veritabanını bozmadan 'en iyi' yamayı size sunucam. Ayrıca tüm kadrolar her hafta overall güncellemeleri alacaktır. 1. Lig olmasa bile harika bir yama olacak..
Bence en iyisi 1.ligsiz olması zaten.Bir ton iş çıkarıyor, hatalar vs. Böyle oyunun orijinalliğini bozmadan yapılan yamalar benim daha çok hoşuma gidiyor.