• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

HSI EDITION PACK 19 SPECIAL™ best of the world

Origin ID
elhihanımelia889
çok fazla var artık kadroyu kuruyim simüle edeyim yok çok sağlam kadro kurman lazım o da aşırı fazla para 30 40 milyonlara yıldız oyuncu alamıyorsun örnek normal modda trent alexandre arnold için 25M veriliyorsa bu modda 111 120 110 milyon veriliyor bu da kadro kurmayı zorlaştırıyor bu yüzdende maçları kolay kolay yenemiyorsun sonra da fesh ediliyor sözleşmen :)
Bu arada Realism modu test eden arkadaşlar anlatabilirler mi mesela default seçkin zorluk ile Realism mod seçkin zorluk arasında neler var?
@hamzasazoglu daha dün nisan ayında fifa turkish patchin sorunlarıyla uğraşıyordun -abeee bende null hatası var :) şimdi fifanın canını okuyorsun bravo eline sağlık demek ki milyar milyon dolarlar lazım değilmiş bazi ufak ama etkili detaylar için

Saat başı yama çıktımı acaba diye bakıyorum, ama her konuya girdiğimde ahmetin yaşı küçülürmü mehmetin yaşını büyütürmüsün gibi mesajlar görüyorum, belliki hamza arkadaş kimseyi kırmak istemiyor ,herkesin isteğine cevap vermek istiyor ama artık bu küçük detayları sonraki güncellemeye bıraksanız. Kariyer oynayanlara saygı duyuyorum, ben eş dost,normal ikili maçlar yaparım ama sanki konu tamamen kariyer yaması olayına döndü. 10 gün kadar önce sabaha bitermi gibi sorulara belli olmaz inşallah gibi cevaplar verilirdi, bu ayrıntılı isteklerdenmi bilmiyorum bugüne kadar geldik. Tabiki olunca en iyisi olsun ama artık şu yamayı bir kullanalım arkadaşlar.

enharcan

Aktif Üye
çok fazla var artık kadroyu kuruyim simüle edeyim yok çok sağlam kadro kurman lazım o da aşırı fazla para 30 40 milyonlara yıldız oyuncu alamıyorsun örnek normal modda trent alexandre arnold için 25M veriliyorsa bu modda 111 120 110 milyon veriliyor bu da kadro kurmayı zorlaştırıyor bu yüzdende maçları kolay kolay yenemiyorsun sonra da fesh ediliyor sözleşmen :)

@hamzasazoglu daha dün nisan ayında fifa turkish patchin sorunlarıyla uğraşıyordun -abeee bende null hatası var :) şimdi fifanın canını okuyorsun bravo eline sağlık demek ki milyar milyon dolarlar lazım değilmiş bazi ufak ama etkili detaylar için
Şu oyunun datasına adam gibi erişim olsa. CM tekrar gelse hatasız bir şekilde. Bir de ses dosyalarına erişebilsek. FIFA'yı ne hallere getiririz be.

Bu arada gerçekçilik modunu satın alan arkadaşımıza da ayrıca teşekkür ederiz. Umarım 1.4 versiyonu temin edilmiştir. 1.3 versiyonundaki oyundan atmalar ve bazı hatalar giderilmiş. Çoğu kişi 1.3'ü silip 1.2 ye dönmek istiyorlardı. Sanırım 1.3 sorunlu bir versiyon. Yamayı da sabırsızlıkla bekliyoruz. :)

Versiyon bilgileri:
**FIFER's REALISM MOD**

Changelog:
1.0:
- Release

1.1:
- Fixed bug where training positioning would be glitched, crash, and show FIFA 18 (I've just removed it)
- Slightly turned down the amount of injuries you get

1.2:
- You now get a lot less training injuries, but a few more in sim games
- Made some changes to player growth, it's now more realistc then ever
- Made some changes to player morale, it's now more realistc then ever

1.3:
- Made mod compatible with July FIFA update

1.4:
- Injuries during sim games are now normally less serious
- Less and less serious injuries in training
- Highger match ratings in sim games (thanks to Paulv2k4 for the inspiration)
- Updated currency conversions

Origin ID
mertbuhur
Hocam öncelikle eline sağlık, yamayı yeni gördüm ve 44 sayfayı tek tek okudum. Söylediğinize göre hatasız bir yama olması, her ne kadar TFF 1.Lig olmasa da yeniden fifaya döndürecek derecede bir yama olmuş. En kısa zamanda çıkmasını bekliyoruz ve ilk güncellemede de 1.Ligi görmek istiyoruz. Kolay gelsin

Arkadaşlar anladığım kadarıyla tyler boyd ve ljajic yüzlerinde değişiklik olmayacak ve bu 2 oyuncunun tipleri aynı birebir, bu oyuncu düzenlemeden örneğin bu iki oyuncuyu oluşturup olan futbolcuların yerine koysak ve sonrasında transfer güncellemesi yapmasak bir sorun olurmu.

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı / Yönetici
Yönetici
Bu arada gerçekçilik modunu satın alan arkadaşımıza da ayrıca teşekkür ederiz. Umarım 1.4 versiyonu temin edilmiştir. 1.3 versiyonundaki oyundan atmalar ve bazı hatalar giderilmiş. Çoğu kişi 1.3'ü silip 1.2 ye dönmek istiyorlardı. Sanırım 1.3 sorunlu bir versiyon. Yamayı da sabırsızlıkla bekliyoruz. :)

Versiyon bilgileri:
**FIFER's REALISM MOD**

Changelog:
1.0:
- Release

1.1:
- Fixed bug where training positioning would be glitched, crash, and show FIFA 18 (I've just removed it)

1.2:

1.3:

1.4:
Bizdeki 1.5 ama ben oynanışı ve ayrıntıları kendimize özgü olarak değiştirdim. Yani onların yaptığından da daha oynadım. Bizimkinin farkı olmalı sonuçta ;)

enharcan

Aktif Üye

Versiyon bilgileri:
**FIFER's REALISM MOD**

Changelog:
1.0:
- Release

1.1:

1.2:

1.3:

1.4:
1.4 ne kelime kardeşim 1.5 var aldığımda :)