• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

hitman gibi bir silah oyunu önerebilirmisiniz ?

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
türkçe dil desteği olursa iyi olursa daha iyi olur...
Ghost Recon iyidir konusu ve stili farklı ama Tomb Raider II de öneririm Uncharted 4: A Thief's End sadece PS4'te yer aldı ve maalesef PC'ye çıkmadığı için Tomb Raider II ona yakın lezzet veren tek oyun şu an piyasada üçüncü ve son önerim ise birkaç ay sonra PC platformunda çıkacak olan Red Dead Redemption 2 olacak farklı lezzetlerde ama keyif veren oyunlar her birisi umarım beğenirsin...

Origin ID
OscarDefacot
call of duty modern warfare serisi çok guzel bence oyna

shanoglu60

Aktif Üye
Origin ID
shanoglu60
Quantum Break (Third Person Shooter)
Dishonored 1-2 (Suikastçilik)
Metal Gear Solid V (Third Person Shooter)
Tom Clancy (Third Person Shooter- Suikastçilik) serisine göz atabilirsin.
Quantum Break çok güzel bir oyunmuş yarın indirmeyi düşünüyorum. Dishonored 1-2 hiç oynamadım. Metal Gear Solid V Phantom Pain oynamıştım konsol da ama bitiremedim. Tom Clancy serisi hiç oynamadım.

Dettlaff*

Tanınan Üye
Quantum Break çok güzel bir oyunmuş yarın indirmeyi düşünüyorum. Dishonored 1-2 hiç oynamadım. Metal Gear Solid V Phantom Pain oynamıştım konsol da ama bitiremedim. Tom Clancy serisi hiç oynamadım.
Quantum Break oldukça güzel bir oyun. İndirirken şunu unutmayın. Oyun sadece Windows 10'da çalışıyor.
Dishonored serisi ise hikayesiyle ön plana çıkan bir gizlilik oyunu. Gizlilik temalı oyunlardan hoşlanmıyorsanız sizin beklentilerinize cevap vermeyecektir oyun keza aynı şekilde Tom Clancy serisi de öyle.

shanoglu60

Aktif Üye
Origin ID
shanoglu60
Quantum Break oldukça güzel bir oyun. İndirirken şunu unutmayın. Oyun sadece Windows 10'da çalışıyor.
Dishonored serisi ise hikayesiyle ön plana çıkan bir gizlilik oyunu. Gizlilik temalı oyunlardan hoşlanmıyorsanız sizin beklentilerinize cevap vermeyecektir oyun keza aynı şekilde Tom Clancy serisi de öyle.
Windows 10 Pro 64 Bit kullanıyorum en son çıkan güncellemeyi yapmadım. Oyunu zaten sağolsun steam kütüphanesini bir arkadaşım benimle paylaştı, onun sayesinde indirip oynayacağım.

Dettlaff*

Tanınan Üye
Windows 10 Pro 64 Bit kullanıyorum en son çıkan güncellemeyi yapmadım. Oyunu zaten sağolsun steam kütüphanesini bir arkadaşım benimle paylaştı, onun sayesinde indirip oynayacağım.
Güncelleme yapmanıza gerek yok. Sadece Windows 10 kullanmanız yeterli Quantum Break için. İyi oyunlar.