• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

Hayatımda Hiç ................ Yapmadım

ko4fun

Yeni Üye
Origin ID
ko4fun
Hayatımda hiç Gta 4 ve gta 3 hariç diğer gta serilerini bitiremedim hepsini yarım bıraktım gta 5 de dahil :D

Origin ID
-
Hayatımda hiç Gta 4 ve gta 3 hariç diğer gta serilerini bitiremedim hepsini yarım bıraktım gta 5 de dahil :D
@ko4fun Tıpkı Ben Hiçbir Fifa Vede Pes Serisinde Turnuva,Master Lig Vede Şampiyonlar Ligi Heycanla Başlayıp Ortasında Bıktım Sonunu Getiremedim.Oyunun İçindeki Senelere Göre Senelerce Oynayanlara Helal Olsun Bide Bilgisi Olan Söylesin Zorluk Hangi Düzeyde Oynuyorsunuz Gerçekçi Olun Ama Belki Bende Yararlanırım Fifa Vede Pes İçin Soruyorum:eek::D;):cool:

Son düzenleme:

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Hayatımda hiç online tabanlı, rekabete dayalı bir oyun oynamadım. (Metin2, Knight, CS-GO, FUT, UT vs)

CS-GO'yu sadece kuzenlerimle eğlence amaçlı 1-2 defa maç yapmak için oynadım ama o da oynamak sayılmaz sanırım, diğerlerine elimi bile sürmedim :D