• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Hata Alan Arkadaşlar Buraya Yazsın Çözüm Bulunmaya Çalışılsın!! Konunun Güncellenme Zamanı: Tarih: 19.12.2018 Saat: 14:35

Origin ID
doclock4715
Tepkisizlik sorunu için lütfen Appdata içindeki dosyayı sildiğinizden emin olun. Klasörü değil en sondaki dosyayı sileceksiniz. 3 kere bilgisayarımın mavi erken vermesinddn sonra bulabildim. Birde Eğer varsa ds3 toolu(Motionin joy) silmeyi deneyebilirsiniz. Ben ds3 toolu silmeden yaptım şuan yüklenme aşamasında ama aşırı yavaş yükleniyor.

xckralmotus

Tanınan Üye
Origin ID
xckralmotus
Tepkisizlik sorunu için lütfen Appdata içindeki dosyayı sildiğinizden emin olun. Klasörü değil en sondaki dosyayı sileceksiniz. 3 kere bilgisayarımın mavi erken vermesinddn sonra bulabildim. Birde Eğer varsa ds3 toolu(Motionin joy) silmeyi deneyebilirsiniz. Ben ds3 toolu silmeden yaptım şuan yüklenme aşamasında ama aşırı yavaş yükleniyor.
teşekkür ederiz çözüm için :) konuya ekliyorum hemen

xckralmotus

Tanınan Üye
Origin ID
xckralmotus
16. Turkish Patch V3 yamasını sorunsuz kurdum FIFA 18.exe dosyasını çalıştırdım yani oyunu açtım oyun tepki vermedi/açılmadı neden?
- Fifa 18'i fifaconfig'den pencere modunu ayarlayın. Sonra oyunu başlatın sorun çözülüyor. Ardından Alt + Enter tuş kombinasyonu ile oyunu tam ekran yaparak oyna.
- İnternet bağlantısı açıkken Origin'e girince My Home yazan yerde FIFA 18 normal ambleminde değilde bozukmuş gibi gösteriyor, yani orada Ronaldo kapağı yerine sadece 18 yazıyor. Oradan girince oyun açılıyor sonra pencere modunda iken hemen internet bağlantısını kapatıp tam ekran yapıp oyuna devam edebilirsiniz.
- Windows Defender kapat.
- YENİ EKLENEN ÖNERİ Ekran kartınızın driver (sürücüsünü) güncelleyin.
- YENİ EKLENEN ÖNERİ Microsoft Visual C++ tüm sürümlerinin yüklü olduğuna bakın.
- KESİN ÇÖZÜM Tepkisizlik sorunu için lütfen Appdata içindeki dosyayı sildiğinizden emin olun. Klasörü değil en sondaki dosyayı sileceksiniz. 3 kere bilgisayarımın mavi erken vermesinddn sonra bulabildim. Birde Eğer varsa ds3 toolu(Motionin joy) silmeyi deneyebilirsiniz. Ben ds3 toolu silmeden yaptım şuan yüklenme aşamasında ama aşırı yavaş yükleniyor.

doclock4715 kardeşimize teşekkürler

xckralmotus

Tanınan Üye
Origin ID
xckralmotus
Forma seçimlerinde minikit mi ne deniyordu onlar tam tersini gösteriyor.
10. Turkish Patch V3 yamasını kurdum ama formalar birbirine girmiş takım adları falan ne yapmalıyım?
Bu hatayı kim çözdü bilmiyorum. Bulan kişi hakkını helal etsin bilsem etiketlerdim. Çözümü: FIFA 18'nizin kurulu olduğu yere gidin ve Data klasörünüzün içindeki locale.ini dosyasını silin. Birde Data_Original klasörünüzün içindeki locale.ini dosyasını silin. Hatanız çözülmüş olacak.
- YENİ EKLENEN ÖNERİ Oyunda yeniden profil ayarlarını yapın. Yeni bir profil oluşturun.

10. Turkish Patch V3 yamasını kurdum ama formalar birbirine girmiş takım adları falan ne yapmalıyım?
Bu hatayı kim çözdü bilmiyorum. Bulan kişi hakkını helal etsin bilsem etiketlerdim. Çözümü: FIFA 18'nizin kurulu olduğu yere gidin ve Data klasörünüzün içindeki locale.ini dosyasını silin. Birde Data_Original klasörünüzün içindeki locale.ini dosyasını silin. Hatanız çözülmüş olacak.
- YENİ EKLENEN ÖNERİ Oyunda yeniden profil ayarlarını yapın. Yeni bir profil oluşturun.
Yaptım ama bakınız:

Adsız.png

Mesela Elazığ'ın bordo formada beyaz oluyor.