• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Hata Alan Arkadaşlar Buraya Yazsın Çözüm Bulunmaya Çalışılsın!! Konunun Güncellenme Zamanı: Tarih: 17.11.2018 Saat: 17:57

xckralmotus

Tanınan Üye
Origin ID
xckralmotus
16. Turkish Patch V3 yamasını sorunsuz kurdum FIFA 18.exe dosyasını çalıştırdım yani oyunu açtım oyun tepki vermedi/açılmadı neden?
- YENİ EKLENEN ÖNERİ Ekran kartınızın driver (sürücüsünü) güncelleyin.
- YENİ EKLENEN ÖNERİ Microsoft Visual C++ tüm sürümlerinin yüklü olduğuna bakın.

Origin ID
-
bütün hepsini teker teker yaptım anlam veremiyorum yama kurduğum zaman oyun çalışmıyor hiç bir şekilde yama olmadığı zaman açılıyor

Kariyer modunda 2018 mart ayında tuşta herhangi bir yere bastığımda ekran donuyor. Yada oyundan hata raporu vermeden atıyor. Bilgisi olan var mı?

Evet arkadaşlar. Mod yapılacağı zaman önce gerekli yenilikler yapılır, her yenilik yapıldıkça test edilir ve sona gelindiği zaman test edilir, eğer oyun sorunsuz bi şekilde çalışıyorsa, betası yayımlanır. Betasından geri dönüşler alınır, sorunlar tamamen giderildikten sonra Full sürümü yayımlanır. Ufak tefek hatalar ve güncellemeler için de artık ne kadar zaman geçer bilmem ama versiyon yükseltimi yapılır. Yükleyenlerin hiçbiri şu an sağlıklı oyun oynayamıyor. Emeğinize büyük teşekkürler ama umarım V4 için çok uğraşır, hataları giderirsiniz.

Ayrıca yapanlar var mıdır bilmiyorum ama otomatik yükleme aracı yapabilen arkadaşlar var ise tüm bunları tek bir Exe dosyasında birleştirse, ne yüklerken sorun kalır hem kolay da olurdu.

Emeğinize teşekkürler, sorunsuz güncelleme alana kadar modu yüklemeyeceğim. Umarım Fifa'nın Extreme'si olmayı başarırsınız.

oraycf

Yeni Üye
Squads20180902111605 V3 için oyunda yükle dediğimizde hata veriyor yüklemeden oyuna girince beşiktaş olsun örnek eski futbolcularda duruyor talisca tosic gibi çözümü olan var mı?

Rshakn77

Yeni Üye
Manager modda superlig te hata var 3 sezon sonra ligde takım yok sadece Şampiyonlar Ligi maçlari var