• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

Gta 5

Arkadaşlar İnternetten Kayıt dosyaları indirdim görevler için Trevoru bulamadım Alt tuşuna basıp Trevoru seçiyorum Michael geliyor Kısacası Trevor yok görevleri de yapamıyorum Olmayınca tabiki ne yapmam lazım
Görev kayıt dosyası indirmenin sebebi ise her görevde hata veriyor Lamar arkada bırakıldı vs. yada Yeşil halka dönüp duruyor Oyun açılmıyor Alt F4e basıp oyunu yeniden açıyorum Varmı buna benzer sorun yaşayan bana yardımcı olabilir misiniz Ne yapmam lazım?

Dettlaff*

Tanınan Üye
Arkadaşlar İnternetten Kayıt dosyaları indirdim görevler için Trevoru bulamadım Alt tuşuna basıp Trevoru seçiyorum Michael geliyor Kısacası Trevor yok görevleri de yapamıyorum Olmayınca tabiki ne yapmam lazım
Görev kayıt dosyası indirmenin sebebi ise her görevde hata veriyor Lamar arkada bırakıldı vs. yada Yeşil halka dönüp duruyor Oyun açılmıyor Alt F4e basıp oyunu yeniden açıyorum Varmı buna benzer sorun yaşayan bana yardımcı olabilir misiniz Ne yapmam lazım?
Oyunun otomatik kaydetme seçeneğini kapat. Türkçe yama kullanıyorsan kaldır. Aynı şekilde mod vb. eklentiler kurduysan onları da kaldır. Oyun orijinalse dosyaların bütünlüğünü kontrol et.

Dettlaff*

Tanınan Üye
Çok teşekkür ederim Prologue Bulamadım :(
Oyunun Prologue bölümü Michael ve Trevor ile soygun yaptığın bölüm. Devamında Franklin ve Lamar ile araba çalıp Simeon'a götürüyorsun. O görevi tamamladıktan sonra Oto-Kayıt'ı devre dışı bırak.

Son düzenleme: