• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FulhamFC Career ( 3. Video geldi)

More17

Moderatör
Yönetici
fulham-fc_t.jpeg
Fulham FC 1879'da kurulan İngiliz futbol kulübüdür. Premier League'de mücadele eden ve maçlarını 25.678 kişilik Craven Cottage'ta oynayan Fulham, siyah-beyaz renklere sahiptir.Zorlu Premier League yolculuğunda hedefimiz ilk 5 girip avrupa kupalarına gitmektir.Her türlü önerilerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum.Gelin hep birlikte bu takımı Avrupa kupalarına götürelim hatta sınırları zorlayıp şampiyon yapalım.SEÇKİN zorluk seviyesinde oynacağız.Şansımız yanımızda olsun saygılar

Arena/Stadyum: Craven Cottage

Teknik direktör: MORE17

Temsil ettiği yer: Fulham, Londra, Birleşik Krallık

Lig: Premier Lig

Sahip: Shahid Khan

Kapasite: 25.700

Origin ID
Fleshcer
Seçkin seviye aşırı zor cidden. İngiltere 4. Lig takımıyla seçkin seviyesinde maç atmıştım Kasımpaşa ile. Adamlar sanki 4. lig değilde Barcelona gibi oynuyorlardı. Bir de Premier League kulüpleri seçkinde neler yapar onu düşünmek lazım :D
Başarılar dilerim.

More17

Moderatör
Yönetici
Seçkin seviye aşırı zor cidden. İngiltere 4. Lig takımıyla seçkin seviyesinde maç atmıştım Kasımpaşa ile. Adamlar sanki 4. lig değilde Barcelona gibi oynuyorlardı. Bir de Premier League kulüpleri seçkinde neler yapar onu düşünmek lazım :D
Başarılar dilerim.
tşkler kardeşim Premier ligden bahsediyoruz dediğin gibi işimiz çok zor çok çalışmamız lazım şansımız yanımızda olsun;)

Son düzenleme: