• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

[FTP 19] FIFA TURKISH PATCH 19™

UtkuT

Aktif Üye
Origin ID
UtkuTT
Fenerbahçenin kaleci formasının yazılarını beyaz yapma imkanınız var mı? İsim ve numaradan bahsediyorum.

Origin ID
umut0402
aga 2. lig yaması ile uyumlu çıkarsa güzel olur hani hem senin yamayı hemde 2. ligi oynayabilirsek efsane olur bence v2 çıksın şimdiden kolay gelsin :)

Origin ID
OttomannSlap
yama olmuyor bir türlü yapamadık yapabılen varsa tam anlamıyla kılçıksız anlatabilir mi ? yada hamza adam akıllı bir video çekebilirmisin kardeşim şu kurulumla alakalı

na2er

Yeni Üye
menejerlikte takım yönetimim bölümüne girince oyundan atıyor... çözüm bilen var mi.. not: Atma 2. sezondan itibaren başladı

1.ligi eklediğin zaman daha güzel bi akış olucak süper ligte süper olmuş renk kattı spikerleri hangi ülkeye gidersem ona göre ayarlıyorum Türkiye de ben kendim yapıyorum spikerliği eline sağlık kardeşim süper olmuş devamında ne olur bakalım görelim ama çabuk çıkar v2 yi :cool::D:D;)

Sadece süper lig formalarını ve beinsports skorbord içeren bi paket paylaşır mısın? Oyunu sade haliyle oynamak istiyorum benim için eksik olan sadece forma sponsorları. ..