• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

[FTP 19] FIFA TURKISH PATCH 19™

kardeşim
FIFA 19 Klasör İsmini 'Fifa 19' Yapın. Bcrypt, [CryptBase] Dosyasını Silin. 'Frosty 'i Kaldırın. FIFA Dizininizdeki
ModData Klasörünü Silin. Sonra İlk Önce PC Dilinizi İngilizce [Birleşik Krallık] Yapın. Sonra Frosty Manager 'i
Yeniden Kurun. Orjinal FIFA19.exe İle Değiştirin. FIFA Klasörüne ModData Klasörü Açın. Frosty Manager 'i Yönetici
Olarak Çalıştırın. Kurulumu Yapın Ve Programı Kapatın. Bu Sefer Orjinal FIFA19.exe Dosyanızı Ayırın Ve Crack
FIFA19.exe Dosyanızı FIFA 19 Klasörüne Atın. bunları yaptıktan sonra....CryptBase] dosyasını geri yükle ve launch yap oyun acılır
Bu çözümü herkes veriyor hep aynı çözüm ama bu çözüm işe yaramıyor

Yabancı yama yapımcıları vs. sordum ama korsan oyuna yapabileceğimiz bir şey yok dediler.Yok mu bu frosty mod managerin çözümü aynı şeyi 100 kere yaptım belki olur diye

Origin ID
fenerbahçeli1734
Bu çözümü herkes veriyor hep aynı çözüm ama bu çözüm işe yaramıyor

Yabancı yama yapımcıları vs. sordum ama korsan oyuna yapabileceğimiz bir şey yok dediler.Yok mu bu frosty mod managerin çözümü aynı şeyi 100 kere yaptım belki olur diye
bende öle artık frosty manager i kurmaktan bıktım ikidebir kur ikidebir şifre yaz cracklı exe ile falan değiştir bıkıyor insan belirli bir zaman sonra

Wick

Yeni Üye
Origin ID
RedWick
fifa 19 xatab sürümünü indirin sorunsuz kurulum gamepad sapıtırsa input dll ne varsa silin