• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

[FTP 19] FIFA TURKISH PATCH 19™

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Tekrar kurdum Fifayi kurulumu eksiksiz yaptim hatta deger null olamaz konsundaki arkadsin cozumu ile de birlestirdim fakat yine normalde aciliyor launcha basinca acilmiyor :(
Bir çoğu arkadaşın yaşadığı sorun maalesef kesin bir çözüm yok

ali19101

Aktif Üye
Origin ID
ali
yamada türk takımları benzer stadlarla ilgili hiç bir degişiklik yok eksik bişeymi var yada neden böyle anlamadım

Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde oynarken Turkish Airlines formalarıyla oynuyor mu? Bunu da yapar mısın?

Origin ID
fenerbahçeli1734
Normal olarak kuruyorum Hatta ModData yıda siliyorum update 7 var cracklı exe falan değiştirmeyi de yapıyorum yönetici olarak da çalıştırıyorum herşeyi deniyorum ama Şu Tepki vermeme sorununu bi çözemedim dil ingilizce (birleşik krallık) ama tepki vermiyor ve modun üstünde sarı ünlem var yardım edin lütfen 6 7 kere denedim launch a basıyorum fifa açılmıyor tepki vermiyor

na2er

Yeni Üye
Normal olarak kuruyorum Hatta ModData yıda siliyorum update 7 var cracklı exe falan değiştirmeyi de yapıyorum yönetici olarak da çalıştırıyorum herşeyi deniyorum ama Şu Tepki vermeme sorununu bi çözemedim dil ingilizce (birleşik krallık) ama tepki vermiyor ve modun üstünde sarı ünlem var yardım edin lütfen 6 7 kere denedim launch a basıyorum fifa açılmıyor tepki vermiyor
kardeşim
FIFA 19 Klasör İsmini 'Fifa 19' Yapın. Bcrypt, [CryptBase] Dosyasını Silin. 'Frosty 'i Kaldırın. FIFA Dizininizdeki
ModData Klasörünü Silin. Sonra İlk Önce PC Dilinizi İngilizce [Birleşik Krallık] Yapın. Sonra Frosty Manager 'i
Yeniden Kurun. Orjinal FIFA19.exe İle Değiştirin. FIFA Klasörüne ModData Klasörü Açın. Frosty Manager 'i Yönetici
Olarak Çalıştırın. Kurulumu Yapın Ve Programı Kapatın. Bu Sefer Orjinal FIFA19.exe Dosyanızı Ayırın Ve Crack
FIFA19.exe Dosyanızı FIFA 19 Klasörüne Atın. bunları yaptıktan sonra....CryptBase] dosyasını geri yükle ve launch yap oyun acılır

Origin ID
fenerbahçeli1734
kardeşim
FIFA 19 Klasör İsmini 'Fifa 19' Yapın. Bcrypt, [CryptBase] Dosyasını Silin. 'Frosty 'i Kaldırın. FIFA Dizininizdeki
ModData Klasörünü Silin. Sonra İlk Önce PC Dilinizi İngilizce [Birleşik Krallık] Yapın. Sonra Frosty Manager 'i
Yeniden Kurun. Orjinal FIFA19.exe İle Değiştirin. FIFA Klasörüne ModData Klasörü Açın. Frosty Manager 'i Yönetici
Olarak Çalıştırın. Kurulumu Yapın Ve Programı Kapatın. Bu Sefer Orjinal FIFA19.exe Dosyanızı Ayırın Ve Crack
FIFA19.exe Dosyanızı FIFA 19 Klasörüne Atın. bunları yaptıktan sonra....CryptBase] dosyasını geri yükle ve launch yap oyun acılır
reis denedim ama olmuyor ya çok sinir bozucu birşey ya bide cryptbase yok bende ?

yama çalışıyordu ama daha çalışmıyor frosty mod manager dizi hatası vermeye başladı sildim yeniden yükledim bu seferde şifre istiyor yardım

kardeşim
ilk yazdığın crpytbase dosyası fifa diznindeki mi yoksa frostydeki mi??