• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FTP 18 V3 KARİYER ANKETİ (OYLARIMIZI KULLANMAYI UNUTMAYALIM SON 1 GÜN) !!!

Hangi Takım

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .

Sprint

Tanınan Üye
Evet hedefim PTT'den bir takım alıp süperlige çıkartmak.Veya süperligdeki takımları avrupada başarıya koşturmakBunun için kafamda birkaç tane takım belirledim ve bunları ankete eklemeye karar verdim anket sonucuna göre takımı seçeceğim.Eğer seçeceğiniz takım ankette yoksa "Diğer" kısmını işaretleyip yorumda belirtin teşekkürler şimdiden :)

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
itibarı ve gücü en düşük hangi takımsa onu al kanka bence
ben Giresun sporu alırdım (memleket meselesi :D)

Evet hedefim PTT'den bir takım alıp süperlige çıkartmak.Veya süperligdeki takımları avrupada başarıya koşturmakBunun için kafamda birkaç tane takım belirledim ve bunları ankete eklemeye karar verdim anket sonucuna göre takımı seçeceğim.Eğer seçeceğiniz takım ankette yoksa "Diğer" kısmını işaretleyip yorumda belirtin teşekkürler şimdiden :)
Agacım Ankara'da yaşıyorum Ankaragücün'ü çok severim ama Gençlerbirliği küme düştüğünde çok üzülmüştüm ben oynayamıyorum sen Gençlerbirliği alda UEFA falan görsün yüzü takımın :)

tyfnsln

Yeni Üye
Altınordu'yu al kardeşim. Hiç yabancı oyuncu almadan tamamen altyapıdan Türk oyuncu yetiştirerek şampiyonlar ligini aldığını düşün :)