• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 FTP 18 (FIFA TURKISH PATCH 18) V4 Anketi!

FTP 18 (FIFA TURKISH PATCH 18) V4 İLE DEVAM EDİLSİN Mİ?

• Kullanılan toplam oy
    87

hamzasazoglu

Moderatör
Yönetici
Origin ID
RealMeen ve hamzasazoglu
Arkadaşlar, bu hafta çıkarmayı planladığım FTP 18 (FIFA Turkish Patch 18) V3 yaması 1.lig ve oyunun tamamen lisanlanmasıyla çok güzel durdu. Malumunuz FIFA 19 demo çıktı ve full sürümü de yakında çıkacak. Yamamız da harika eklentiler olduğu için yama 19 çıktığı halde oynanacak durumda. V3 kendimce süper bir çalışmam oldu. V3 'ü sizde oynayınca anlayacaksınız. Size sorum V3 'den sonra hala TURKISH PATCH yamasına devam edeyim mi? Karar sizin :)

kayansait

Aktif Üye
Allah Aşkına 17 içinde bişeyler yap özelden yazdım bakmadın bile lütfen oyun zevki tamamen bitti Lütfen

hamzasazoglu

Moderatör
Yönetici
Origin ID
RealMeen ve hamzasazoglu
Allah Aşkına 17 içinde bişeyler yap özelden yazdım bakmadın bile lütfen oyun zevki tamamen bitti Lütfen
Görmemişimdir. Elli tane mesaj var. İsteğine gelecek olursak emin ol 17 için fikrim yok. Ama 16 ve 18 varken kimse yapmaz kardeşim. Hem 17 'yi kaldıran oyunun 18 'i daha rahat kaldırması lazım.

Origin ID
mustafakgz1
FIFA 19 da dosya sistemi yine aynı demoda gördüğüm kadarı ile yama programı daha çabuk çıkacaktır 18'e nazaren bence 19 için yama çalışmaları yapılabilir araç çıkınca...

hamzasazoglu

Moderatör
Yönetici
Origin ID
RealMeen ve hamzasazoglu
FIFA 19 da dosya sistemi yine aynı demoda gördüğüm kadarı ile yama programı daha çabuk çıkacaktır 18'e nazaren bence 19 için yama çalışmaları yapılabilir araç çıkınca...
CG yama yapımcısı şuan yama aracını 19 için düşünmediklerini ilettiler.. Frosty şeklinde olursa olur.

Origin ID
mustafakgz1
Reqoda özelden konuştu kardeşim.
Kulaktan dolma bilgilerle bir yere varıldığı görülmedi bu zamana kadar :) Yama yapımcılarının sürüsüne bereket olduğu bir dönemde böyle bir araç çıkarmama gibi durum olduğunu sanmıyorum cg çıkarmaz ise farklı bir ad ile bir başkası çıkarır sonuçta yazılım işi.

hamzasazoglu

Moderatör
Yönetici
Origin ID
RealMeen ve hamzasazoglu
Kulaktan dolma bilgilerle bir yere varıldığı görülmedi bu zamana kadar :) Yama yapımcılarının sürüsüne bereket olduğu bir dönemde böyle bir araç çıkarmama gibi durum olduğunu sanmıyorum cg çıkarmaz ise farklı bir ad ile bir başkası çıkarır sonuçta yazılım işi.
Aynen, CG 'ye ait değil :)

Origin ID
mustafakgz1
Bu dosya sistemini battlefield kullanıyordu .toc , .cas , .cat bunların çözümlemesini yapıyorlardı ben Fifa 18 için böyle bir aracın neden geciktiğini hala düşünür dururum.Bilinen bir yöntem vardı ama neden bu kadar geç kalınmıştı onu anlamadım sanırım kimse yazılım işlerine yanaşmak istemiyor bu zamanlarda.Ayrıca python uygulamaları bilen çok az kişi var zannımca(Bu işlerle uğraşan kesim için söylüyorum.)

Arkadaşlar, bu hafta çıkarmayı planladığım FTP 18 (FIFA Turkish Patch 18) V3 yaması 1.lig ve oyunun tamamen lisanlanmasıyla çok güzel durdu. Malumunuz FIFA 19 demo çıktı ve full sürümü de yakında çıkacak. Yamamız da harika eklentiler olduğu için yama 19 çıktığı halde oynanacak durumda. V3 kendimce süper bir çalışmam oldu. V3 'ü sizde oynayınca anlayacaksınız. Size sorum V3 'den sonra hala TURKISH PATCH yamasına devam edeyim mi? Karar sizin :)
Hocam devam etmeni çok isterim de keşke önce v3 ü çıkarıp sonra v4 le ilgili bi duyuru yapsaydın. Çünkü v3 çıkınca v4 gelcek diyip hiç oynamayanlar oluyo.Mesela ben v3 gelcek diye v2.1 le hiç oynamadım.Kolay gelsin hocam

fish

Yeni Üye
Origin ID
nrby
Değerli kardeşim, v3 çalışmanın çıkması projeyi görmek açısından çok iyi olacak. Zaten iyi geliştirilen bir işin devamını ben şahsen özellikle isterim yani v4 haydi haydi çıksın derim.. Bu oyuna yönelik yapılacak çalışmalar FIFA 19 için ışık tutabilir.. Günün birinde ses dosyalarına da ulaşılır. İstedikleri kadar Türkçe dilini kısmaya çalışsınlar , ben inanıyorum haykırarak bu dil bu oyuna bir gün sokulacak...!..

kayansait

Aktif Üye
Görmemişimdir. Elli tane mesaj var. İsteğine gelecek olursak emin ol 17 için fikrim yok. Ama 16 ve 18 varken kimse yapmaz kardeşim. Hem 17 'yi kaldıran oyunun 18 'i daha rahat kaldırması lazım.
Kaç farklı yerden indirdim hep aynı sıkıntı ya Ronaldo ekranında kalıyor yada 15 20 dakika oynuyorum oyundan atıyor kariyere giriyorum transfermerkezinde atıyor olmuyor yani