• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Frosty Mod Manager Launch tiklayinca tepki vermiyor!!!!

Origin ID
josefdesouza89
Arkadaslar Mod manager açıyorum.Yama ekleyip launch bastığımda oyun açılmıyor.Bilen birisi yardımcı olabilir mi

FailesGT

Yeni Üye
Beyler Launch Diyorum Küçük bi kare hata geliyor sonra kendi kendine kapanıyor

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Oyunun ana dizinindeki ModData klasörünü tamamen silin, programı yeniden yönetici olarak çalıştırın ve net framework sürümünüzün en son versiyon olduğuna emin olun

Oyunun ana dizinindeki ModData klasörünü tamamen silin, programı yeniden yönetici olarak çalıştırın ve net framework sürümünüzün en son versiyon olduğuna emin olun
bu sorunu çözdüm fakat turkıye kupası ve süper kupa modu olmuyor frosty mod managerla oyuna aktıf ediyorum ama oyunda gozukmuyor

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
bu sorunu çözdüm fakat turkıye kupası ve süper kupa modu olmuyor frosty mod managerla oyuna aktıf ediyorum ama oyunda gozukmuyor
Update sürümünüz kaç ? Sadece Update 2 üzerinde sorunsuz çalıştığı yazılmış, eğer update 5 veya 6 vs kullanıyorsanız ondan aktif olmamıştır diye düşünüyorum

Bende de oynuyodum biraz önce oyuna girdim Ronaldo ekranında atıyo bula bilen varmı çözümü

Update 2 li yamasız oyunu kullanıyorum windows 7 li başka bir pc de denediğimde çalıştı ancak kendi windows 10 lu pcm de frosty mod manageri açıp forma import ettıkten sonra launch dedıgımde tepkı vermıyor her şey güncel neden olabilir ?