• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Frosty Mod Manager Crackli Oyunlar İçin Nasıl Kurulur Videosu?

YunusEK

Yeni Üye
Arkadaşlar halağa kuramadım Frosty Mod Manager hep hata alıyorum ''New installation detected'' gibi sorunsuz bir şeklide programı kuran varsa videosunu çekip konu olarak siteye koyabilirmi?

Who's Next!

Moderatör
Yönetici
Arkadaşlar frosty modu çalıştırmadan önce fifa dizinini açın orjinal fifa19.exe dosyasını cracklı dosya ile değiştirin ondan sonra frosty modu açıp orjinal exeyi bulup seçin program açılırsa şayet programı kapatın tekrardan crackı orjinal exe ile değiştirin programa girin.

Arkadaşlar frosty modu çalıştırmadan önce fifa dizinini açın orjinal fifa19.exe dosyasını cracklı dosya ile değiştirin ondan sonra frosty modu açıp orjinal exeyi bulup seçin program açılırsa şayet programı kapatın tekrardan crackı orjinal exe ile değiştirin programa girin.
Şey ben keyi giriyorum neden kabul etmiyor
Giriş dizesi bulunamadı diyor.

senin kullandığın bi yama varmı deniyim çevirdim: mod farklı bir yama sürümü için tasarlanmıştır, çalışabilir veya çalışmayabilir

oldu ama adminastor diye hata veriyor yönetici olarak başlatıyorum ama olmuyor
One ore more symbolic links could not be created, please restart tool as Administrator hata bu

Son düzenleme:

YunusEK

Yeni Üye
Yapıyorum ama halağa hata alıyorum

ben programı kurdum fakat indirdiğim yama dosyalarını açınca not defteri olarak çıkıyor ve frosty mod manager da haliyle kabul etmiyor

Alper

Aktif Üye
Ben bütün sorunları çözdümde şimdi de launch'a basıyorum oyun ilk önce açılıyor sonra kapanıyor

ben anlamadım ki moddatayı siliyorum administrator hatası çıkıyo silmiyorum null olamaz hatası çıkıyo

Origin ID
scorpionnn1903
Frosty Mod nasil calistircaz ben ilk defa kurdum tikladim ama eror diyor ne yapmam lazim