• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Frosty Editor "an unhandled exception has occurred" hatası

Yunusea

Aktif Üye
Frosty editörden bu hatayı alıyorum. Update 2'yi yaptıktan sonra hep bu hata oluyor. Yönetici olarak çalıştırdım ama hala aynı hata.
Frostyi kaldırıp tekrar kurdum aynı hata. Frosty sürümü v1.0.3.1
Adsız.png

efsky

Yeni Üye
Origin ID
MakinEF
bende son sürümü yüklü bende aynı hatayı alıyorum

Origin ID
232323323232
bende buraya kadar girse bile şükür buraya kadar bile girmiyor bu hatayı alıyorum ,

Nesne başvurusu bir nesnenin örneğine ayarlanmadı.

konum: FrostySdk.wFThypqrklQrYyNDi.HWwUdirJedvJpXwNBMwnP.qFycuRwfjndyPXTRTfhkcBRDxMNQKCSPCU(mKhRHTLMKlqjFFimlACAObTPXaQaGHeAm hBDdLuCAIlMPLrQEiRXsKSvqhiGkVWWVRq)
konum: FrostySdk.Managers.mKhRHTLMKlqjFFimlACAObTPXaQaGHeAm.jVfiOERWJphWpvQCoyJGY(Boolean QJpprqCdhQHKSPexyqRJowoumBr, UmIGDgLIhTIhrgiiCBQjXxdMwjL tGfeHRkRnVMuJeqHgEDKxoxitmR)
konum: FrostyEditor.Windows.SplashWindow.<>c__DisplayClass4_0.<xmnQdOXLMJxRmWlMjCRMO>b__0()
--- Özel durumun oluşturulduğu önceki konumdan başlayan yığın izlemesinin sonu ---
konum: System.Runtime.ExceptionServices.ExceptionDispatchInfo.Throw()
konum: System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
konum: FrostyEditor.Windows.SplashWindow.<xmnQdOXLMJxRmWlMjCRMO>d__4.MoveNext()
--- Özel durumun oluşturulduğu önceki konumdan başlayan yığın izlemesinin sonu ---
konum: System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
konum: FrostyEditor.Windows.SplashWindow.<TpvXRFrLtEufgEfnMkPBibGIRLaqoTOJkaDU>d__2.MoveNext()
konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.InternalRealCall(Delegate callback, Object args, Int32 numArgs)
konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.TryCatchWhen(Object source, Delegate callback, Object args, Int32 numArgs, Delegate catchHandler)