• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Forum Düzeni Ve Açılan Konu Sayısı

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı / Yönetici
Yönetici
Selamlar FIFABASE Ailesi. Sizden birkaç ricalarımız olacak. Bunlar sayfa düzeni için forum düzenleriniz ve konu açılmasına rağmen yine de yeni konu açmanız. Cidden bu ara aşırı seviye de aynı konu 'dan bir sürü açılmaya başlandı. Lütfen sayfa konularını takip edip, yeni konu açınız, lütfen konuların anlaşılması için sadece kelimelerinizin ilk harfini Büyük, diğerlerini Küçük yapınız. Ben birçok sayfaları düzelttim, lütfen itibar Edelim.
İyi Forumlar Dilerim. :)

(Ek)
Tüm Fifabase.com üyelerine duyuru;
Forum düzenini korumak adına yönetim olacak aldığımız kararlar aşağıdadır ;
-Gereğinden fazla açılan konular kapatılarak , konuyu açan üye uyarı alacaktır.

-Açılan konularda üyeleri rahatsız etmemek için imla kurallarına dikkat edilmesi gerekmektedir. (Lütfen konuların anlaşılması için sadece kelimelerinizin ilk harfini Büyük, diğerlerini Küçük yapınız.)
-Lütfen tamamı büyük harflerden oluşan konu başlıkları kullanmayınız.(şartlar ve kurallar madde 4)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Selamlar FIFABASE Ailesi. Sizden Birkaç Ricalarımız Olacak. Bunlar Sayfa Düzeni İçin Forum Düzenleriniz Ve Konu Açılmasına Rağmen Yine de Yeni Konu Açmanız. Cidden Bu Ara Aşırı Seviye de Aynı Konu 'dan Bir Sürü Açılmaya Başlandı. Lütfen Sayfa Konularını Takip Edip, Yeni Konu Açınız. Ve Lütfen Konuların Anlaşılması İçin Sadece Kelimelerinizin İlk Harfini Büyük, Diğerlerini Küçük Yapınız. Ben Birçok Sayfaları Düzelttim, Lütfen İtibar Edelim. İyi Forumlar Dilerim. :)
istediğimiz kadar uyarı yapalım kardeşim yazıları okumadan geçiyorlar aynı şeyi yine yapıyorlar

Origin ID
shawarpers
Onur haklı. Her ne kadar yazılsa konu açılsa dahi yine aynı şeyi yapacaklardır. Allah kolaylık versin sizlere.

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Yapacak birşey yok ama Onur abim, bizde düzen için uğraşıyoruz. Çözüm lazım..
sonuna kadar savaşırız kardeşim :)
Onur haklı. Her ne kadar yazılsa konu açılsa dahi yine aynı şeyi yapacaklardır. Allah kolaylık versin sizlere.
ALLAH razı olsun dostum 3-5 anlayışlı insan çıkıyor buda birşey sonuçta :)
hayır herkes haklı aslında herkes sorununa çözüm istiyor ama bu şekilde de forum kirliliği oluyor insan aradığını bulamıyor :) anlamıyorlar bugün bile aynısını yaptılar düşünün artık :)

Origin ID
shawarpers
sonuna kadar savaşırız kardeşim :)

ALLAH razı olsun dostum 3-5 anlayışlı insan çıkıyor buda birşey sonuçta :)
hayır herkes haklı aslında herkes sorununa çözüm istiyor ama bu şekilde de forum kirliliği oluyor insan aradığını bulamıyor :) anlamıyorlar bugün bile aynısını yaptılar düşünün artık :)
Çoğu kişi o sorunu sadece kendisinin yaşadığını düşünerek araştırmadan direk konu açmaya çalışıyor. Sorunun kaynağı da biraz buradan kaynaklanıyor.

Origin ID
shawarpers
sitemiz de ki arama butonu süs niyetine koyulmuş ya onlar da haklı :)
Türkiye de arama butonları genelde kullanılmıyor. Google niçin var insanlar aradıklarını rahatlıkla bulabilsin diye. Adam bilmediği bir konu, kelima veya başka bir şey hakkında araştırma yapmıyor. Bildiğini söylüyor, bilmiyorsa duyduğunu, duymadıysa kafasından yorum yaparak söylüyor. Arama ve araştırma alışkanlığı olan insanlar forumlarda, siteler de veya benzer mecralarda bu butonun hakkını veriyorlardır. :)

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Türkiye de arama butonları genelde kullanılmıyor. Google niçin var insanlar aradıklarını rahatlıkla bulabilsin diye. Adam bilmediği bir konu, kelima veya başka bir şey hakkında araştırma yapmıyor. Bildiğini söylüyor, bilmiyorsa duyduğunu, duymadıysa kafasından yorum yaparak söylüyor. Arama ve araştırma alışkanlığı olan insanlar forumlarda, siteler de veya benzer mecralarda bu butonun hakkını veriyorlardır. :)
helal olsun dostum çok güzel bir açıklama yapmışsın cansın :)

KTFootballer

Moderatör
Yönetici
Origin ID
KTFootballer ve SchakalBABA
Tüm Fifabase.com üyelerine duyuru;
Forum düzenini korumak adına yönetim olacak aldığımız kararlar aşağıdadır ;
-Gereğinden fazla açılan konular kapatılarak , konuyu açan üye uyarı alacaktır.

-Açılan konularda üyeleri rahatsız etmemek için imla kurallarına dikkat edilmesi gerekmektedir. (Lütfen konuların anlaşılması için sadece kelimelerinizin ilk harfini Büyük, diğerlerini Küçük yapınız.)
-Lütfen tamamı büyük harflerden oluşan konu başlıkları kullanmayınız.(şartlar ve kurallar madde 4)
-3(üç) uyarı alan üye forumdan kısa süreli uzaklaştırma alacaktır.
(Konu Yazısına eklenmiştir.)