• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA16 FIFATURKS EDITION V3 FINAL Çıktı Hayırlı Olsun ! (Temiz Oyuna Kurun)

Varsayılan seçtim bu dostluk maçı yaparken bı yer seçiyorduk 3 ekran tam orda atiyor
Geçerli özelleştirileni seçseydin keşke. Ama artık o kadar ilerlemişsin 2. sezona kadar. Oyunu açmadan önce bidaha reg çekip öyle girmeyi denesene bi bide kadroları sıfırla var ona bas anamenüde öyle devam etmeyi dene kariyere bklm nolacak

Kardeşim internet çok sıkıntılı olduğu için tek part yapamıyorum yarısını kendim mediafireye yükledim öbür yarısını da internetim yavaş olduğu için arkadaştan rica ettim o da yanlışlıkla megaya upload ettiği için maalesef böyle oldu fırsatım olursa diğerlerini de mediafireye atarım. Youtubede mega için sınırsız indirmeyle ilgili tonlarca video var biraz araştırıp bulabilirsin. En olmadı modemi kapatıp açarsan ip resetlendiği için kota kalkar her parti indirdikten sonra modemi kapatıp aç
biliyorum bunun için link generator siteleride var fakat onlardada mesela günlük 2gb kota var bazılarında ise günlük sınırsız gb fakat sadece 1 link kullanabiliyorsun. öyle siteler hepsi sizde sadece 1 tane yokki hocam. Gerçekten mediafireye yükleyebilirseniz çok güzel olur

sadece v2 nin yedeğini alıp neyi silicem kanka kanka
v3 ün içinde data var mı ki
Bak şimdi tam olarak yapman gerektiğini söylüyorum:
V2 nin kurulu olduğu yere gidip datayı yedekle. Sonra o data klasörünü yedekledikten sonra kurulu olduğu yerden sil. Ardından v3 u yükle v3 de data var kanka

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Bak şimdi tam olarak yapman gerektiğini söylüyorum:
V2 nin kurulu olduğu yere gidip datayı yedekle. Sonra o data klasörünü yedekledikten sonra kurulu olduğu yerden sil. Ardından v3 u yükle v3 de data var kanka
hee tamamdır yani önce datayı yedekliyorum daha sonra datayı siliyorum kuurlum videosunda ki adımları takip edip v3 ü kuruyorum
doğru dimi kanka