• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FİFA19 GERÇEKÇİLİK MODU

NeoF

Aktif Üye
Origin ID
Crumplypanda2
Abi,ben FIFA 19 RePack yüklüyorum şimdi bu yamayı görünce dayanamadım,kurulumu anlamadım Frosty yükle vs. vs.,yükleyip kurulum yapabilecek arkadaş var mı?Parası neyse veririm.

Merhabalar açtım yapamya çalıştım launch basınca bu hatayı alıyorum çözümü nedir ? asdasdada.PNG

Origin ID
HuzeyfeCelik58
Haftaya o yamanın üst versiyonu çıkacak tüm sorunları hallederler :D
mert turhan kardeşimden allah razı olsun belkide kimsenin yapamayağını yapıp bana yardımcı oldu çok emek vermiş bizede takdir edip teşekkür etmek düşer KRALLARA RÜTBE SORULMAZ RENKTAŞ! ;) TEŞEKKÜRLER HERŞEY İÇİN..

AYRICA BU GERÇEKÇİLİK YAMASINI DA BU KARDEŞİMİZ SATIN ALIP HERKESE FAYDA SAĞLAMAK İÇİN UĞRAŞ VERİYOR SAĞOLSUN

Origin ID
FrknTheBigBang
Korsan oyunda önce bu yamayı yükledim sorunsuz çalıştı da HS yükledikten sonra Frosty Manager "değer null olamaz" hatası verdi. Çözümünü bilen var mı?
Sanırım çözdüm bunu. Frosty Manaer'in içindeki prereqs klasöründekilerin kurulduğunu varsayarak; önce Frosty Manager'i ve Fifa'nın olduğu klasördeki ModData'yı tamamen sildim. Fifa'nın olduğu klasörün adını fifa 19 (Mesela D:/Program Files (x86)/FIFA 19 = D:/Program Files (x86)/fifa 19) şeklinde değiştirdim (Sanırım Frosty Manager, Türkçe karakterler veya büyük harfli klasörler veya dosya adlarıyla sıkıntı yaşıyor). Ardından Frosty Manager'i tekrardan rardan çıkarttım. FrostyModManager'in özellikler, uyumluluk sekmesinden "bu uygulamayı yönetici olarak çalıştır" seçeneğini işaretledim ki hep yönetici olarak çalışsın. Sonra açtım Frosty'i, tamamen yeni bir FIFA 19 profili oluşturdum (detayları sitenin yamalar sekmesinin 3. sayfasında Frosty Mod Manager konusunda var). Önce HS modu kurdum, öncelik sırasını ayarladım, sonra bu modu kurdum sondan ikinci sıraya aldım. Sonra launch dedim girdi tertemiz. Oyunu ve pcyi kapattım, Frosty'i açtım modlar sekmesinde Fifa Turkish pack kaybolmuş, onu tekrar kurdum yine rahatça girdim. Kadro dosyası olarak da burada paylaşılan kadroları kullanıyorum yeni transferler de var diye. Sistem dilini ingilizce yapıp denediğimde de sorunlar devam ediyordu. Şimdi tamamen Türkçe sistem, sıkıntı yok sanırım. Şimdilik tek sorunum Fener'de kariyerin başında Emre Belözoğlu vardı sonra kayboldu. Kadro listesinde görünüyor ama player not found diyor ve dövmeleri yüklememe rağmen hiç kimseye dövme eklenmemiş. Sadece oyunun orijinalindekiler var.

Rica ederim.

ARKADAŞLAR GERÇEKÇİLİK YAMASI ''HS COLLECTİVE PACK'' YAMASINA UYUMLUDUR.AYNI ZAMANDA DEVAM EDEN KARİYERLERİNİZE DE FROSTY YARDIMIYLA GERÇEKÇİLİK MODUNU ENJEKTE EDEBİLİRSİNİZ. ''HS COLLECTİVE PACK'' YAMASI İLE BERABER KULLANMAK İSTEYENLER HAMZANIN BU FOTOĞRAFTAKİ YAMA SIRALAMASINI DİKKATE ALIP UYGULAMALARI GEREKMEKTEDİR. Ekli dosyayı görüntüle 7670
Merhaba oyundan atmaya başladı,ne yapabiliriz?

neymar

Yeni Üye
Arkadaşlar oyuna girerken yamanın ismi gozukuyor onda sorun yok .. Programda dosya ünlem işareti sıkıntı olmaz değil mi ? Bide Kayıtlı oyunu etkiler mi ? Yeni oyuna baslamaya gerek varmıdır? Teşekkürler.