• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 fıfa19 FıfaTurkıshpatch sorunsuz oynayan kardeşlerimden biri benimle iletişime geçebilir mi ?

More17

Moderatör
Yönetici
Moddatayı bana gönderebilirler mi ? Herkesin oynayabilmesi için çözümler bulmaya çalışıyorum saygılar

çalışan bir arkadaş dosyaları bize atarsa çalışabilir diyorsun galiba, benimde aklıma gelmişti sonuçları merakla bekliyoruz

Launcha basınca tepkisiz kalıyor update 7 yüklü oyun korsan
bendede aynı sorun vardı çözdüm frosty mod manager dosyasının thhirdypart klasörünün içinedeki cryptbase.dll adlı dosyayı silmiştim ben o zaman tepkisizlik sorunu vardı sonra ben dosyayı içine tekrar attım cryptbase dosyasını sorun çözüldü

More17

Moderatör
Yönetici
bendede aynı sorun vardı çözdüm frosty mod manager dosyasının thhirdypart klasörünün içinedeki cryptbase.dll adlı dosyayı silmiştim ben o zaman tepkisizlik sorunu vardı sonra ben dosyayı içine tekrar attım cryptbase dosyasını sorun çözüldü
kardeşim eğer uygunsan bana moddata dosyasını gönderebilir misin ?

O dosyayı bende sildim diye hatırlıyorum bi kontrol edeyim olmazsa Moddata klasörünü bana yollayabilir misin kardeşim ?

beyler ben hiçbirşey kuramadım o kadar karışıkki bilmiyorum banamı öyle geldi yapabilen arkadaş özelden mesaj atabilirmi