• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Fifa yuz yamalari olmuyor

Origin ID
TheRoisy
Merhabalar.Bazi modderlarin yaptiklari guzel facepacklerini deniyorum fakat olmuyor.En son bigpatch 2.1 i indirdim.update 3 ten 7 ye kadar destekliyormus bende update 5 var.Neyse adamin dedigi herseyi yaptim yuzler olmadi acaba sebebi nedir ne yapmam lazim.Kullandigim tek mod FA mod(Fifa Argentina).Yardimci olursaniz cok sevinirim.Oyunu yuzlerle oynamak istiyorum artik.

muddi

Tanınan Üye
Merhabalar.Bazi modderlarin yaptiklari guzel facepacklerini deniyorum fakat olmuyor.En son bigpatch 2.1 i indirdim.update 3 ten 7 ye kadar destekliyormus bende update 5 var.Neyse adamin dedigi herseyi yaptim yuzler olmadi acaba sebebi nedir ne yapmam lazim.Kullandigim tek mod FA mod(Fifa Argentina).Yardimci olursaniz cok sevinirim.Oyunu yuzlerle oynamak istiyorum artik.
frosty mod manager indirip onunla başlatman gerek

Origin ID
TheRoisy
biliyorum frosty mod managerla giriyorum oyuna zaten fa modu felan kullaniyorum hatta sadece yuz yamalarinda sikintim var o kadar ne yapmam lazim

seko6767

Aktif Üye
Origin ID
toptifo@hotmail.com
Olmazsa houss3m megapatch var onu yap o daha kolay ayrıca classic facepatch var modingwayin sitesinde megapatchle uyumlu kenan aze diye bir azeri arkadas yapmis hem megapatch hem klasik oyuncular daha zevkli olur :)

muddi

Tanınan Üye
biliyorum frosty mod managerla giriyorum oyuna zaten fa modu felan kullaniyorum hatta sadece yuz yamalarinda sikintim var o kadar ne yapmam lazim
şuan görünen ya ekstra bir şey ekli yada çakışma var ki aktifleşmiyor. Yada aktifleştiremediniz. Son seçenek ise desteklediği update farklı olabilir. örn. update 2 ile deneyin.

muddi

Tanınan Üye
herşeyi denedikten sonra belgelerimi sil bence en sona bırak onu