• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 FIFA TURKISH PATCH || FULL SQUAD ÇIKTI! | BİTMİŞTİR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DoctorL

Tanınan Üye

Davil

Aktif Üye
Teşekkürler hocam bir katkıda bulunabildiysem ne mutlu bana :)

Çok istek gelince bitirip attım. Şimdi atladığım şeyleri tespit edip yazıyor oynayanlar ona göre bi sürüm daha çıkacak

Size danışmak istediğim birsey var Turkish patCh v3 oyanarken oyun 3 kez dondu ve birisi baş ekranda oynama baslatma yerini hep Esc olarak geçmek zorundamiyiz şampiyonlar kupasini aldım göztepe fb orda da dondu 5 10 dk bekledim oyunu oynadım sabit donma yok acaba repack kullanıyorum yama ile mi sorun var yoksa oyun mu Monster abra da donacak takılacak bir oyun tanımıyorum bunun sebebi nedeni ne olabilir acaba ?

enharcan

Aktif Üye
Kadro için elinden geleni yapmışsın. Eline sağlık. @hamzasazoglu oyuncu editleme ve ekleme kısmı sorununu fixleyebilecek misin hocam? Overall ve kadro sıkıntısı düzelse yamada bir sorun kalmaz diye düşünüyorum. Hem Yunus Akgün gibi oyuncuların yüzü düzelir hem de kadrolar kurulur?

DoctorL

Tanınan Üye
Size danışmak istediğim birsey var Turkish patCh v3 oyanarken oyun 3 kez dondu ve birisi baş ekranda oynama baslatma yerini hep Esc olarak geçmek zorundamiyiz şampiyonlar kupasini aldım göztepe fb orda da dondu 5 10 dk bekledim oyunu oynadım sabit donma yok acaba repack kullanıyorum yama ile mi sorun var yoksa oyun mu Monster abra da donacak takılacak bir oyun tanımıyorum bunun sebebi nedeni ne olabilir acaba ?
Hocam sıfır oyuna kurdun değil mı? Onun dışı yapmaması lazım bendeki kart daha kötü ama bende yapmıyor. Ads ile premier ligte oynuyorum 5 sezondayım atma falan yok

Davil

Aktif Üye
Hocam sıfır oyuna kurdun değil mı? Onun dışı yapmaması lazım bendeki kart daha kötü ama bende yapmıyor. Ads ile premier ligte oynuyorum 5 sezondayım atma falan yok
Evet sıfır oyun abra göndericem laptopu bide onlar baksinlar kaama donma olmazdı reklamlar dönüyor belki de bende hata olabilir tekrardan kurabilirim diyecem ama fifa 19 geliyor kırılması an meselesi

DoctorL

Tanınan Üye
Son güncellemeyi yapmış bulunmaktayım. Bundan sonra güncelleme gelmeyecektir. Şunuda yinelememde fayda var. Eksikler olabilir ki bu çok normal ama büyük eksiklikler yok bunu belirteyim. Sadece ufak çaplı eksikler vardır. İmkanlar dahilinde bukadar yapabildim umarım beğenerek,zevk alarak oynarsınız. KEYİFLİ OYUNLAR DİLİYORUM

Abi Fenerbahçe kariyeri yaparken gördümde Slimani,Ayew, ve Benzia kiralık olmasına rağmen transfer edilmiş gözüküyor Onuda düzeltirsen sevinirim :)

Abi bide bizde bu ratingler üzerinde oynama yapabiliyormuyuz cg expoler ile? Yada transferlerde falan?

Origin ID
OMERBOLAT55
Beyler bu problemi nasıl düzeltebilirim bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Local dosyasını silin demeyin çünkü yok. IMG_20181005_010810.jpg

Origin ID
lilpeep90
Arkadaşlar bilen biri yardım edebilir mi? Squad dosyasını profilden açtım ama kariyer yaparken varsayılan mı geçerli özelleştirilen mi yoksa en günceli indiri mi seçmeliyim

DangerTr

Yeni Üye
Origin ID
DangerTr0714
Bende Hiç hatta yok eline emeğine sağlık kardeşim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...