• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 FIFA TURKISH PATCH || FULL SQUAD ÇIKTI! | BİTMİŞTİR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Origin ID
OttomannSlap
birde özel bır soru sorucam musadenız olursa hocam. ben teknık dırektor karıyer oynuyorum hamza yama altına yazmıs tum ıng premıer lıg tek dırektorlerı yapılmıstır dıye, ama karıyere gırerken jurgen klopp'u nasıl alıcam. kayıtlı olan yuzler cıkıyor o sayfada

DoctorL

Tanınan Üye
birde özel bır soru sorucam musadenız olursa hocam. ben teknık dırektor karıyer oynuyorum hamza yama altına yazmıs tum ıng premıer lıg tek dırektorlerı yapılmıstır dıye, ama karıyere gırerken jurgen klopp'u nasıl alıcam. kayıtlı olan yuzler cıkıyor o sayfada
Onun kastı o değil hocam farklı bi olay. O Ekrana müdahale etmedi Hamza

Origin ID
OttomannSlap
internetten karıyer dosyaları ındırıyoruz atıyoruz onlarda sanırım squad yuzunden olmuyo demı kabul etmıyo cunku arızalı dosya dıyo

Origin ID
OttomannSlap
duzelttım tekrar kapatıp acınca duzeldı. bu senın squad dosyasında kapalı olan 3.formalar yok demı sadece transfer dosyası bunlar.

Origin ID
OttomannSlap
bırde şu sorunu çözebılırsenız cok ıyı olucak dostum. takımdan herhangı bırı mac ıcınde sarı kart gordugu zaman kırmızı kart gormus gıbı oluyor 1 mac ceza alıyor

Origin ID
OttomannSlap
bırde şu krampon olayını çözsenız cok guzel olucak ya kızılay dagıtmıs gıbı hepsı aynı kramponlardan gıyıyor

Origin ID
berat6134364
@DoctorL Hocam oyuna bakarken bazı futbolcuların eski takımda olduklarını ve bazılarının serbest oyuncularda olduğunu fark ettim mesela trabzonspor için filip novak eski takımındaydı diğerlerini pek bakamadım ama bi bak istersen müsait zamanda yok dediğin bazı oyuncular eski takımında veya serbest statüde olabilir işine yarayabilir diye düşündüm

DoctorL

Tanınan Üye
@DoctorL Hocam oyuna bakarken bazı futbolcuların eski takımda olduklarını ve bazılarının serbest oyuncularda olduğunu fark ettim mesela trabzonspor için filip novak eski takımındaydı diğerlerini pek bakamadım ama bi bak istersen müsait zamanda yok dediğin bazı oyuncular eski takımında veya serbest statüde olabilir işine yarayabilir diye düşündüm
Teşekkürler bakacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...